Yeni Aşmayan 20 GB Tarifesi

Yeni Aşmayan 20 GB Tarifesi

20 GB

İnternet

1000 DK
250 SMS

Yeni Aşmayan 20 GB Tarifesi

​​​Bu tarifelerde paket aşımı yok!

Aşmayan tarifeler ile paket aşım korkusu yaşamadan faturalıya geçebilir, gönül rahatlığıyla kullanım yapabilirsiniz. Üstelik her hafta Sil Süpür’den hediye internet ve cayma bedelsiz ilk 3 Ay deneme fırsatı!

App Store'dan İndirin Google Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler

171,16TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Yeni Aşmayan Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
 Yeni Aşmayan 1GBYeni Aşmayan 2GBYeni Aşmayan 4GBYeni Aşmayan 8GBYeni Aşmayan 10GBYeni
Aşmayan
Prime 15GB
Yeni
Aşmayan
Prime 20GB
İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret19 TL
23 TL29 TL
35 TL
39 TL49 TL171,16 TL
İkinci 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret27 TL31 TL37 TL
43 TL47 TL57 TL321,21 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret  39,78 TL43,86 TL49,98 TL56,10 TL​60,18 TL75,47 TL253,91​ TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet  1 GB2 GB4 GB8 GB10 GB15 GB20 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi Her yöne 750 dakikaHer yöne 1000 dakika
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMSHer Yöne 250 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım ÜcretlendirmesiTarifedeki dakikalarınız/SMS'leriniz/internet kotanız tükendiğinde kullanımınız durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paket almanız gerekmektedir. Ek paketlerimizi incelemek için tıklayınız.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
MMS ÜcretiGüncel MMS ücreti için tıklayınız

İlk 12 ay taahhütlü aylık ücretler, Aşmayan Tarifelere faturasız tarifelerden geçiş yapıp, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12+12 fatura dönemi boyunca dakika-SMS ve internet kotası bittiğinde duran bireysel faturalı tarifelerde kalma sözü veren müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak ücretlerdir.

İkinci 12 ay taahhütlü aylık ücretler, Aşmayan Tarifelere faturasız tarifelerden geçiş yapıp, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12+12 fatura dönemi dakika-SMS ve internet kotası bittiğinde duran bireysel mobil faturalı tarifelerde kalma sözü veren müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak ücretlerdir.

12 + 12 fatura dönemi dakika-SMS ve internet kotası bittiğinde duran bireysel faturalı tarifelerde kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Hemen Tarifeye Geçin

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yeni Aşmayan tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarifeler kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet,dakika veya SMS hakkı yok ise kullanım fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paketlere kaydolabilirsiniz.
 • Tarifeler yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır. Faturasızdan faturalı Aşmayan 1GB, Aşmayan 2 GB, Aşmayan 4 GB, Aşmayan 8 GB, Aşmayan 10 GB, Aşmayan Prime 15 GB ya da Aşmayan Prime 20GB Tarifelerinden birine gelen müşteriler diledikleri zaman portföydeki daha bol internetli başka bir Aşmayan tarifeye faturasızdan faturalıya geçiş fiyatıyla geçebilmektedir. Portföydeki daha düşük internetli bir tarifeye ise geçiş yapılamamaktadır.
 • Daha düşük internetli Aşmayan tarifelerden daha bol internetli Aşmayan tarifelere geçiş için; , Yeni Aşmayan 2GB tarifesine geçiş için YENI ASMAYAN 2GB, Yeni Aşmayan 4GB tarifesine geçiş için YENI ASMAYAN 4GB, Aşmayan 8GB tarifesine geçiş için YENI ASMAYAN 8GB, Yeni Aşmayan 10GB tarifesine geçiş için YENI ASMAYAN 10GB, Yeni Aşmayan 15GB tarifesine geçiş için YENI ASMAYAN 15GB, Yeni Aşmayan 20GB tarifesine geçiş için YENI ASMAYAN 20GB yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Aşmayan 4GB tarifesine özel, bu tarifeye gelenlere özel 12 fatura dönemi boyunca hediye ek 2GB sunulmaktadır. Ek 2GB hediye, tarifeye geçiş yapan müşterilere otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Aşmayan 15GB ve Aşmayan 20GB tarifeleri Prime ayrıcalığı içeren tarifelerdir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. WhatsApp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği ( Web sayfaları, Youtube videoları, Google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Abonelerin Blackberry APN üzerinden ya da herhangi bir VPN uygulaması ile sağlayacakları internet bağlantısı ile yapılacak WhatsApp kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dâhil değildir.
 • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte dakika, SMS ve internet kullanım hakları tükendiğinde, hatta tanımlı başka paket yok ise internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 18.12.2020 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği durumlarında ise; eski tarifede 15 günden fazla kalmanız durumunda tarife aylık ücretinin ve varsa tarifeye bağlı kampanya/taahhüt indiriminin tamamı faturanıza yansıtılacaktır. Eski tarifede 15 günden az kaldığınızda ise; tarifenin dakika, SMS ve/veya internet faydalarının herhangi birini bitirip bitirmediğinize bakılır. Tarife faydalarından herhangi birini bitirdiyseniz, tarife aylık ücretinin ve varsa tarifeye bağlı kampanya/taahhüt indirimin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin ve varsa tarifeye bağlı kampanya/taahhüt indiriminin gün ile orantılı kısmı faturanıza yansıtılacaktır.
 • İlk faturaya yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • 01.02.2021 tarihi itibarıyla Şirketimizce sunulmakta faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçiş yapan ya da diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında faturasıza geçiş yapan müşteriler 90 gün içerisinde bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır. 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Türk Telekom Mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 fatura dönemi boyunca taahhüt verip ilk 3 fatura dönemi içerisinde taahhütten cayılması durumunda hiç bir taahhüt cezası yansıtılmayacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.2. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08TL SMS ücreti alınmaktadır.​
 • 12 + 12 fatura dönemi boyunca taahhüt verip ilk 3 fatura dönemi içerisinde aşağıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 3 fatura dönemi boyunca verilen indirimlere ilişkin herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır. Ancak, fayda geçerlilik süresi olan 3 fatura döneminin sona ermesinin ardından, aşağıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda 3 fatura döneminde sunulan indirimler de dâhil olacak şekilde alınan indirimler ile kalan ay ücretlerinin tahakkuk etmemiş kısmı kıyas edilerek müşterinin lehine olan tutar cayma bedeli olarak düzenlenecek olan faturaya yansıtılacaktır.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde (Yeni Aşmayan) kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan dakika-SMS- internet kotası bittiğinde duran tarifeler dışında faturalı bir tarifeye geçiş yapan, hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • Daha açık ifade etmek gerekirse ilk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • 18.12.2020 – 18.03.2021 tarihleri arasında, Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yoluyla Yeni Aşmayan 1GB, Yeni Aşmayan 2GB, Yeni Aşmayan 4GB, Yeni Aşmayan 8GB, Yeni Aşmayan 10GB, Yeni Prime Aşmayan 15GB ve Yeni Prime Aşmayan 20GB Tarifelerine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan abonelere; Sil Süpür uygulaması üzerinden 12 dönem boyunca her hafta hediye olarak internet faydası verilecektir. Abonelerin belirtilen tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçmesi durumunda kampanya sonlanacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.