Bahar Fırsatı Paketi

Bahar Fırsatı Paketi

TT Mobil'e gelenlere her yöne 500 dakika sadece 17 TL!
​​

Paket Bilgisi

17 TL'ye her yöne 500 dakika içeren Bahar Fırsatı Paketi yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Bahar Fırsatı Paketi ile her yöne 500 dakika sadece 17 TL!

Üstelik Bahar Fırsatı Paketi’nden hem numarasını TT Mobil'in faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni TT Mobil faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

Siz de hemen TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin, BAHAR yazıp 5555 'e SMS gönderin, sadece 17 TL 'ye HER YÖNE 500 dakika fırsatını kaçırmayın.

Üstelik yaş kısıtı yok, Bahar Fırsatı Paketi 7'den 70'e herkese açık!

30.04.2020 tarihi itibarıyla paket kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

17TL/AyHer Yöne Konuşma
500 DK
​​​​​​
​​
 • 26 Şubat 2013 itibariyle, numara taşıma ile TT Mobil'in bireysel faturasız Mobil Öğrenci, Mobil TT Mobil veya Kral Tarifeleri'ne gelen müşteriler, talep etmeleri halinde her yöne 500 dakika içeren Bahar Fırsatı Paketi’nden faydalanabileceklerdir.
 • Bahar Fırsatı Paket'in fiyatı 17 TL olup, TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Numarasını taşıyarak TT Mobil'in bireysel faturasız Mobil Öğrenci, Mobil TT Mobil veya Kral Tarifeleri'ne gelen müşterilerin, Bahar Fırsatı Paketi'nden faydalanabilmeleri için, TT Mobil'e gelmelerinin ardından en geç 30 gün içinde BAHAR yazıp 5555 ’e SMS göndererek Bahar Fırsatı Paketi'ne kayıt olmaları gerekmektedir. 
 • Bahar Fırsatı Paketi'nden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır. 
 • TT Mobil'in diğer yeni müşterilere özel tekliflerden ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, Bahar Fırsatı Paketi'nden faydalanamayacaklardır. 
 • Bahar Fırsatı Paket'i ile verilen her yöne 500 dakikanın kullanım süresi 30 gündür. Kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Bahar Fırsatı Paket'i ile kazanılan dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. 
 • Bahar Fırsatı Paketi kapsamındaki dakikaların kalan  kullanım miktarını, BAHAR KALAN yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.
 • Söz konusu paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini IPTAL BAHAR yazıp 5555 ’e SMS göndererek iptal edebilir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar geçerlilik süresi sonuna kadar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.  
 • Bahar Fırsatı Paketi kapsamındaki dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar, her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bahar Fırsatı Paketi'nden faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri de faydalanabilmektedir.
 • Bahar Fırsatı Paketi 10 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • 3 Nisan 2014 itibarıyla Bahar Fırsatı Paketi 17 TL'ye sunulmaya başlamıştır.

Bahar Fırsatı Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, BAHAR KALANyazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Bahar Fırsat Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL BAHAR yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​