Türk Telekom Uygulaması logosu

Türk Telekom Uygulaması

Mobil, Evde internet, Ev telefonu, Tivibu Ev aboneliklerinize ait işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, yeni abonelik başvurusu yapabilirsiniz.

Ücretsiz
Muud logosu

Muud

Muud yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz her an sınırsız dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur.

24,99TL

Aylık

Türk Telekom e-dergi logosu

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) logosu

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

Çoklu Cihaz Kullanımı ile McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı ve parolalarınızı yazılımsal saldırılardan korur.

29,90TL

'den başlayan fiyatlarla

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus! logosu

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus!

Alışverişten faturaya tüm ödemelere kolaylık getiren, indirimli kampanyaları ve 7/24 para transferi ile her yerde güvenle kullanabileceğiniz hem bir uygulama hem de kart.

Ücretsiz
Playstore logosu

Playstore

Playstore, Türk Telekom güvencesiyle en yeni PC ve konsol oyunları, free-to-play ve mobil oyun paketleri avantajlı fiyatlarla ve Türk Telekom internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçenekleri sunulur.

Ücretsiz
Yaay logosu

Yaay

Yaay, kullanıcı dostu mobil uygulamaları ve yeni web sitesi ile kullanıcılarına keyifli bir sosyal medya deneyimi yaşatan Türkiye’nin en yeni sosyal medya uygulamasıdır.

Ücretsiz
Dijital Depo logosu

Dijital Depo

Dijital Depo ile fotoğraflarını, videolarını, çalışma dosyalarını güvenli bir şekilde saklayabilir ve istediğin kişilerle paylaşabilirsin.

Ücretsiz
EyeSense logosu

EyeSense

Görme Engellilerin telefonlarının ön ve arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilecek ve etraflarında bulunan nesneleri sesli uyarı sistemi ile tanımalarına yardım eder.

Ücretsiz
Hayatı Kolaylaştıran Servisler logosu

Hayatı Kolaylaştıran Servisler

HKS Uygulaması; not ve görsel ekleyerek arama yapabileceğiniz, rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri çağrı sırasında öğrenebileceğiniz mobil uygulamadır.

Ücretsiz