Tekno X2 Tarifesi

Tekno X2 Tarifesi


Tarife Bilgisi

1 Şubat itibari ile tarifenin taahhütsüz fiyatı 45,90 TL,taahhütlü ücret 39,78 TL’dir.

Tekno X2 tarifesi 04.04.2016 tarihi itibariyle abone alımına kapatılmıştır.

39 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
600 DK
Her Yöne Mesajlaşma
600 SMS
Cepten İnternet
2 GB
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​
​​​​​​​​​​​​
Tekno X2 Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Tekno X2 Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret* 39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB Aşımsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 600 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 600 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti 101 Kr/MMS

(*) Tarifeye geçerek 12 veya 24 fatura dönemi boyunca tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12/24 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. Taahhüt süresinin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

​​​​
 • 26.12.2018 tarihi itibarıyla SMS hizmetlerinde paketsiz kullanım ve limit aşımı ücretlendirmesinde uygulanan ücreti için tıklayınız.
 • Tarife ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn., datanın ücretlendirme periyodu 1 byte’dır.
 • Fatura kesim tarihi her ayın son günüdür. Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.
 • Tarifedeki her yöne dakika ve internet hakkını sadece yurt içinde kullanılabilir. Her yöne dakikalar, yurt içi bölgelerden başlatılmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir.
 • Tarifeler kapsamında sunulacak SMS’ler yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde internet erişimi durdurulacak ve tarife kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
 • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 5599’a SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir. (Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).
 • Teknosacell ve hizmet sağlayıcısı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeye 12 veya 24 fatura dönemi taahhüt verilerek taahhütlü tarife ücretinden faydalanılabilir. Taahhütlü tarife ücreti, taahhüt süresi boyunca sabit kalacak, fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
 • Taahhüt süresinden önce taahhüdü bozacak tarifelere geçilmesi, taahhüt verilen hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dâhil 6 TL'dir. İptal tarihine kadar sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı ve iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık tarife ücretlerinin toplamından müşteri lehine olanı, erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır. Tarife kapsamında, Teknosa indirim çekine hak kazanılması durumunda, taahhüt bozulursa sağlanan Teknosa indirim çeki tutarı, müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.
 • Detaylı bilgi, 444 55 99 Teknosacell müşteri hizmetleri, teknosacell.com websitesi ve Teknosa mağazalarından alınabilir.
 • 25.02.2021 itibarıyla Teknosacell Faturalı Tarifelerden, Teknosacell Faturasız Tarifeye geçiş işlemleri KDV ve ÖİV dahil 30TL ile ücretlendirilecektir. Bu ücret müşterinin son faturasına yansıyacaktır.
 • 12/24 fatura dönemi boyunca Teknosacell faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak; yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
​​​​​​