Uğurcell 10 Numara Tarifesi

Uğurcell 10 Numara Tarifesi

Tüm Uğurcell’lileri, TT Mobil MobilÖğrenci ve Genç TT Mobil tarifesindekileri 10 dakikası 20 kuruşa arayın.

Tarife Bilgisi

​​

Uğurcell 10 Numara’ya geçerek tüm Uğurcell’lileri, TT Mobil MobilÖğrenci ve Genç TT Mobil tarifesindekileri 10 dakikası 20 kuruşa arayabilirsiniz.

Tarifemiz 7 Şubat 2014 tarihi itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

 
 

20 TL ve üzeri yükleme
Tarife İçi Konuşma
20 Kuruş / 10 DK
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​
Uğurcell 10 Numara Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
20 TL altında yüklemeye 20 TL ve üzeri yüklemeye
Uğurcell, TT Mobil MobilÖğrenci ve Genç TT Mobil tarifeleri 56,70kr/dk 20 Kuruş / 10 dk
Diğer operatör 43,89 kuruş / dk 56,70kr/dk
Diğer TT Mobil Tarifeleri 56,70kr/dk 43,89 kuruş / dk
Ev/ İş* 56,70kr/dk 56,70kr/dk
SMS 41,5 kuruş 41,5 kuruş
MMS 1,25 TL 1,25 TL

Fiyatlar tek seferde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca yurtiçi yönlere yapılan aramalar için geçerlidir. Yükleme yapılmadığı durumda, 20 TL altında yüklemede geçerli fiyatlar uygulanacaktır.

TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

​​
​​​​​​​​​​
  • TT Mobil tarifelerinden geçişlerde tarife geçiş ücreti 30 TL, faturalı tarifelerden geçişlerde 27 TL’dir.
  • Tarifeye geçmek isteyen diğer TT Mobil Faturasız tarifelerdeki abonelerin hattında en az 32 TL bulunmalıdır.
  • Faturalı hattan faturasız hatta geçişte 27 TL tutar son faturaya yansıtılır.
  • Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.
  • Tüm Fenercell Faturasız Tarifelerinden bu tarifeye geçişler ücretsizdir. Diğer faturasız TT Mobil tarifelerinden geçişlerde tarife geçiş ücreti 30 TL, faturalı tarifelerden geçişlerde 20 TL'dir.
  • Tarifeye geçmek isteyen diğer TT Mobil Faturasız tarifelerdeki abonelerin hattında en az 32 TL bulunmalıdır.
  • Faturalı hattan faturasız hatta geçişte 20 TL tutar son faturaya yansıtılır.

İndirimli fiyatlar için ücretlendirme periyodu Uğurcell, TT Mobil MobilÖğrenci ve Genç TT Mobil aramaları için 600 sn, diğer operatör aramaları için 60 sn'dir. İndirimsiz fiyatlar için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir.

2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​