Her Yöne 400 Dakika Paketi

Her Yöne 400 Dakika Paketi

Her Yöne 400 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 400 dakika sadece 12 TL!
​​

Paket Bilgisi

Her Yöne 400 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 400 dakikasadece 12 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve HY400 yazıp 5555'e SMS gönderin,  Her Yöne 400 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

Her Yöne 400 Dakika Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir
​​​​​​​​
Her Yöne 400 Dakika Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Her Yöne 400 Dakika Paketi
Ne Alırım? 30 gün boyunca her yöne 400 dk
Ne Öderim? 12 TL
Nasıl Alırım? HY400 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​​​​​​​

TT Mobilli olmayanlar ; Yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için TT Mobil bayilerine gelin.

30 TL / 30 gün HER YÖNE yazıp 5555'e gönderin

​​​​​​​​​​​​​​​
 • Paket 14 Şubat 2017 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmış olup halihazırda paketten faydalanan müşteriler aynı koşullarla yaralanmaya devam edecektir. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış ve otomatik yenileme özelliği iptal olmuş müşteriler, paketi yeniden satın almak istemeleri halinde daha önce faydalandıkları paket ücreti üzerinden yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler 30 gün boyunca yurtiçi her yöne 400 dakika kullanımı içeren Her Yöne 400 Dakika Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi’nin ücreti 12 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Her Yöne 400 Dakika Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için, HY400 yazıp, 5555'e mesaj atarak Her Yöne 400 Dakika Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi'ten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in TT Mobil Çalışan, TT Mobil Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinde olmaları gerekmektedir. 
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Her Yöne 400 Dakika Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar HY400 yazıp 5555'e göndererek, Her Yöne 400 Dakika Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL HY400 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 30 saniyedir. 
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi kapsamında sunulan dakika kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Her Yöne 400 Dakika Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
​​​​​​​​​​​​​​​

Her Yöne 400 Dakika Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN HY400 yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

​​​​​​​​​​​​​​​

Her Yöne 400 Dakika Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL HY400 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

​​​​​​​​​​​​​​​