HepsiBir Tarifesi

HepsiBir Tarifesi

Tarife Bilgisi​

HepsiBir Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Tüm Şebeke İçi/ Diğer Operatör/ Ev-İş2,45 TL/DK
SMS1,75 TL​/SMS
MMS1,25 TL/MMS

Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki yurt içi kullanımlarının 08.11.2022​ tarihi itibarıyla güncel standart ücretlendirmesi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  Faturalı TT Mobil müşterilerinden, bu tarifeye geçişlerde, KDV ve ÖİV dâhil 20 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Bu ücret son faturaya yansıtılmaktadır.

  Tarifede internet limit aşım ücreti Faturasız Paket Data Aşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilecek olup sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 10 Kuruş/100 KB​​ olarak uygulanmaktadır. ​

  Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

  Türkiye’de ilk defa TT Mobil'in sunduğu bu üstün teknoloji sayesinde, cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir.

  2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.