Samsuncell Şampiyon Tarife

Samsuncell Şampiyon Tarife

Her yöne avantajlı konuşup tüm taraftar hatlarıyla da 2000 dakika bedava konuşmak isteyen taraftarlara SAMSUNCELL Şampiyon Tarife!

Samsuncell Şampiyon tarifesi 17.05.2022 tarihi itibariyla ses ücreti 1,23 TL, SMS ücreti 88,49 TL olarak güncellenecektir.

23.06.2022 tarihi itibariyle tarifede bulunan özel yükleme koşullu ücretlendirme özelliği sona ermiştir, dakika ve SMS standart tarife ücreti üzerinden fiyatlandırılacaktır.

​​​​

Tüm Taraftar Hatlarıyla2000 dk
Yurt İçi Her Yöne1,88 TL /dk
SMS1,34 TL​
MMS1,25 TL​​

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

Türkiye'de ilk defa TT Mobil'in sunduğu bu üstün teknoloji sayesinde, cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde...

Detaylı bilgi için tıklayın.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız hatlar için 1. dakikada sonlandırılması halinde 90 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.