Selfy Süper Fırsat 4 GB Paketi

Selfy Süper Fırsat 4 GB Paketi

Sana İnternetin Böylesi Yakışır!

Paket Bilgisi

Süper Fırsat 4 GB Paketi 14.03.2019 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. 14.03.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Bu paket yerine satın alabileceğiniz benzer içerikteki paketler:

Benzersiz 4 GB Paketi
Dönüşen 4 GB Paketi

Selfy efsanesi Süper Fırsat artık daha da süper! Selfy üyeleri istedikleri kadar internet kullanma rahatlığına kavuşuyor.

Her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS, 4 GB’lık her şey dahil paket ayda sadece 38 TL!

Süper Fırsat 4 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom'lu olmanız yeterli!

Teklif 3 Mayıs 2018 itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.


38TL/Ay
Her Yöne
Konuşma
750 dk
Her Yöne
Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten
İnternet
4 GB

SUPER4GB yazıp 4545e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​
Woops Süper Fırsat 4 GB Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Süper Fırsat 4 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 750 DK  + Her Yöne 5000 SMS + 4 GB İnternet + Ek 1 Gb Cepten İnternet 5 TL'ye*
Ne Öderim? 38 TL / AY
Nasıl Alırım? SUPER4GB yaz 4545’e gönder

Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise SUPER4GB yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse SUPER4GB TC Kimlik No yazıp (Örn: SUPER4GB 12345678900) 4545’e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil hat numarası ise, yeni müşteri fiyatı ile paketten faydalanabilmek için numaranın tekrar Türk Telekom'a taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın. ☺
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER4GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. İptal etmek için IPTAL SUPER4GB yazıp 4545’e göndermen gerekiyor.
 • Paketi iptal etmediğin sürece bakiyende yeterli TL varsa 30 günün sonunda paketin yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsın.
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın 500 Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Paketindeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMS’ler dahil edilmiyor.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Türk Telekom mobil ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. “Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum.” dersen tekrar satın alman lazım.
 • 23.02.2016 tarihi itibariyle ilgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • TT Mobil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​