KatKat Her Yöne Dakika Paketi

KatKat Her Yöne Dakika Paketi

KatKat Her Yöne Dakika Paketi ile Dakikalarınız Hiç Bitmez!

Paket 10.05.2018 tarihi itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır.


7 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
100 DK
KAT SES yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
KatKat Her Yöne Dakika Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? KatKat Her Yöne Dakika Paketi
Ne Öderim? Sadece 7 TL!
Ne Alırım? Fatura dönemi boyunca Her yöne 100 Dakika
Ya Sonra? Paket kapsamındaki 100 dakika bittikten sonra her 100 dakika her yöne ek 7 TL!
Nasıl Alırım? KAT SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

TT Mobilli olmayanlar

Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Paketten her yöne dakika içeren bireysel faturalı ve kamu tarifeleri yararlanabilir.
Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Türk Telekom mobil hat sahibi olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom Mağazalarına gelin.

Faturalı Türk Telekom mobil hat sahipleri

KAT SES yazıp 5555'e gönderin

  • Pakete bireysel faturalı ve kamu tarifelerinden hizmet almakta olan müşterilerimiz kayıt olabilir. SüperFikir tarifesi kademeli yapısından dolayı bu paketten yararlanamaz.
  • Paket kapsamında 7 TL'ye bir fatura dönemi boyunca geçerli heryöne 100 dakika sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan heryöne 100 dakika tükendiği anda, tekrar kayıt olunmasına gerek olmaksızın, otomatik olarak yeni bir her yöne 100 dakika ek 7 TL karşılığında otomatik tanımlanır.
  • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez, fatura dönemi sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.
  • Paket kapsamında sunulan dakikalar yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtiçi her yöne dakikalar, Şebeke içi, Ev, İş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
  • Paket kapsamında sunulan dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve 444 ile başlayan aramaları kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi dakikalar görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
  • Fatura dönemi içerisinde paketin geçerli olmadığı bir faturalı tarifeye(Süper Fikir hariç) geçiş yapıldığı ya da paket iptal edildiği durumda; paket kapsamında verilen 100 heryöne dakikadan kullanılmayan dakikalar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 100 dakikadan sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı devreye girer ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılmaya devam edilir; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur. Süper Fikir tarifesinde ise KatKat Her Yöne Dakika Paketi paket dakikaları kullanılmaz, tarifenin kademeli yapısı sayesinde her 100 heryöne dakika 4 TL olarak ücretlendirilir.
  • Pakete kayıt olduktan sonra yapılan heryöne görüşmeler öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye heryöne dakikalardan düşer, KatKat Her Yöne Dakika Paketi dakikaları en son devreye girer.
  • Mobil hattını iptal eden, numarasını diğer yönlere taşıyan ya da Türk Telekom faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 7 TL aylık paket ücreti ve ilgili aydaki ek her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir.

Paket kapsamında sunulan ilk heryöne 100 dakikanın dışında kullanmış olduğunuz ek 100 dakikalarınızın kontrolü için KADEME SES  yazıp 5555 'e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu ve kaç dakika konuştuğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL KAT SES  yazıp 5555 'e mesaj gönderebilirsiniz.

​​​​​​​