Türkçe

English

Türk Telekom, Türk Hava Yolları ortaklığı ile kablosuz internet altyapısı olan uçaklarda Wi-Fi hizmeti sunuyor.

Türk Telekom Wi-Fi Fly ile internetin özgürlüğünü uçakta da yaşayabilirsiniz. Üstelik artık yalnızca yurt dışı değil, yurt içi uçuşlarınızda da yanınızda!

Uçuşlarınızda ister internette dolaşır, ister sosyal ağlardan arkadaş ve ailenizle haberleşir, isterseniz e-postalarınızı takip eder, dünyadan kopmazsınız!

İhtiyacınıza yönelik Wi-Fi paketlerini uçağa bindikten sonra kredi kartı ile satın alıp Türk Telekom Wi-Fi Fly servisini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom, in partnership with Turkish Airlines, offers Wi-Fi service on aircraft with wireless internet infrastructure.

With Türk Telekom Wi-Fi Fly, you can experience the freedom of the internet on the plane. Moreover, it is now with you not only on your international flights but also on your domestic flights!

During your flights, you can browse the internet, communicate with friends and participants on social networks, or keep up with your e-mails and stay connected to the world!

You can use Türk Telekom Wi-Fi Fly service as you wish by purchasing Wi-Fi packages for users with a credit card after boarding the plane.

En Çok Merak Edilenler

İnternet, bazı uçaklarda kapı kapandığı andan itibaren kullanıma açık olur, ancak bazı uçaklarda sistem geçişleri tamamlanmadığı için uçak 10,000 feet (yaklaşık 3,000 metre) yüksekliğe ulaştığında aktif olur.

Uçağın hava sahasından geçtiği ülkenin regülasyon kurallarına tabidir. Bazı ülke hava sahalarından geçerken internet kesintileri yaşanabilir. Yaşanacak kesinti hakkında bilgilendirme, uçaktaki ekranlardan yapılır.

Yurt dışı uçuşlarında, Business Class yolcuları 1 GB, Miles&Smiles Elite ve Elite Plus üyeleri ise 400 MB ücretsiz internet kotasından faydalanabilirler.

Türk Telekom Wi-Fi Fly ile internete bağlanabilmek için;

Kablosuz internet altyapısının olduğu bir uçakta olunduğundan emin olunduktan sonra sırasıyla;

Kişisel dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı cep telefonunuz uçuş modundayken Wi-Fi özelliğini açın.

Türk Telekom Wi-Fi Fly kablosuz ağını seçip bağlanın.

İnternet tarayıcınızdan (Explorer, Chrome, Firefox gibi) bir sayfa açın.

Otomatik olarak yönlendirildiğiniz giriş sayfasından İNTERNET butonuna tıklayıp satın almak istediğiniz paketi seçin.

Yolcu bilgileri, kullanıcı bilgileri ve ödeme bilgilerini tamamlayın.

Ödeme işleminiz başarıyla gerçekleştirdikten sonra internetin özgür dünyasına ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Wi-Fi Fly nedir?

Türk Telekom'un Wi-Fi servisi artık Türk Hava Yolları uçaklarında!

Türk Hava Yolları’nın kablosuz internet altyapısı olan uçaklarının tümünde kredi kartı ile paket satın alınarak internet kullanılabiliyor.

Türk Telekom Wi-Fi Fly kablosuz ağından "E-Bilet Numarası" ile giriş yapabilir miyim?

Evet yapılabilir. M&S kullanıcısıysanız portale girişinizde M&S üyelik numaranızı ve koltuk numaranızı girmeniz gerekmektedir. Dilerseniz sayfada bulunan “E-Bilet no ile giriş yapmak için tıklayınız” seçeneğini seçerek mevcut doğrulama akışını kullanabileceksiniz.

Business Class kullanıcısıysanız portale girişinizde soyad ve koltuk numaranızı girmeniz gerekmektedir. Dilerseniz sayfada bulunan “Bilet no ile giriş yapmak için tıklayınız” seçeneğini seçerek mevcut doğrulama akışını kullanabileceksiniz. E-Bilet numaranız biniş kartında yer almaktadır.

Uçakta kablosuz internet altyapısı olduğunu nasıl anlayacağım?

Yolcu kabininde koltuk arkası ceplerinde kullanım kılavuzunu göreceksiniz.

İnternet servisi uçuş esnasında ne zaman aktif olacak?

İnternet, bazı uçaklarda kapı kapandığı andan itibaren kullanıma açık olur, ancak bazı uçaklarda sistem geçişleri tamamlanmadığı için uçak 10,000 feet (yaklaşık 3,000 metre) yüksekliğe ulaştığında aktif olur.

Uçuş esnasında ne zaman internet kullanmaya izin verilir?

Genel olarak, kemer ikaz ışıkları yanmadığı zaman internet kullanabilirsiniz. Ancak kabin ekibinin yapacağı bilgilendirmeler önceliklidir. Kalkışta ve inişte sistem otomatik olarak kapanacaktır.

Hangi kablosuz internet ağ adından (SSID) servis alınabilir?

Kablosuz ağ adı (SSID) "Türk Telekom Wi-Fi Fly'dır. Tüm uçakta yayın yapılmaktadır.

İnternet servisi uçakların sadece belli bir bölümünde mi verilecek?

Hayır, uçak içinde her yerden internet servisine erişim olacak.

Yolcu telefonuyla uçak içinde dolaşırsa oturumu kapanır mı?

Hayır, bağlantı uçak içinde kesintisiz olarak devam eder.

Uçaktaki internet hızı ne olacak?

Uçuş sırasındaki internet hızının herhangi bir üst limiti bulunmamakta olup aynı anda uçakta internete bağlanan kişi sayısı ve kullanılan uydunun kapasitesine göre farklılık gösterebilecektir.

Uçaktaki internet güvenli olacak mı?

Türk Telekom Wi-Fi Fly, teknoloji standartları ve ilgili yasalarının belirlediği standartlara tamamen uygun hizmet vermektedir. Kullanıcıları Internet hizmetine girerken güvenli bir site üzerinden girmekte ve kullanıcı adı ve şifreleri bu şekilde korunmaktadır. SSL hizmeti ile bağlanılan sitelerde güvenle gezilebilir. Kullanıcıların temel güvenlik ayarları, anti-virus ve kişisel güvenlik duvarı yazılımına sahip olmaları tavsiye edilmektedir. Daha yoğun güvenlik ihtiyacı duyan kullanıcılarımızın VPN çözümleri kullanması tavsiye edilir.

Uçakta bir HotSpot olması güvenli mi?

Evet, uçakta bir HotSpot olması oldukça güvenlidir. Yolcu sağlığı ve güvenliği her şeyden önemli ve öncelikli olduğu için uçak içine bir HotSpot kurulmadan once gerekli ve ilgili tüm testler yapılarak Eurapean Aviation Safety Agency (EASA)’den güvenlik sertifikaları alınmıştır.

İnternet paketi ücretleri nelerdir?

Şu anda sadece uçak içinde kredi kartı ile paket satın almak mümkündür. Paket fiyatları;

 • Türk Telekom Wi-Fi Fly Sınırsız Mesajlaşma: 5 USD
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly 100MB: 8 USD
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly 250MB (Uzun Uçuşlar): 15 USD
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly Sınırsız İnternet(Kısa Uçuşlar): 15 USD
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly Sınırsız İnternet(Uzun Uçuşlar): 35 USD

Paket fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak ve Türk Lirası’na çevrilerek tarafınıza yansıtılacaktır.

Kısa uçuş (5 saat altı) ve uzun uçuşlardaki (5 saat üzeri) kullanım ihtiyacınıza yönelik paketlerden birini tercih edebilirsiniz.

Uçakta kredi kartı ile aldığım internet paketini nerede kullanabilirim?

Uçuş esnasında kredi kartınız ile aldığınız internet paketinizi aktarma yaptığınızda eğer süreniz dolmadıysa ve aktarma yaptığınız uçak internet altyapısı olan bir Türk Hava Yolları uçağı ise kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uçaktaki internet servisinden, sadece uçakta paket alarak kullanabileceğinizi özellikle belirtmek isteriz.

İnternet servisi hangi uçaklarda aktif?

Türk Hava Yolları’nın filosunda yer alan tüm Boeing 777-300ER, Boeing 787, Boeing 737 MAX, Airbus 330-300, Airbus 350 ve Airbus 321 NEO uçaklarında internet servisi aktiftir. 2023 yılı itibariyle 170 uçakta internet hizmeti aktif bulunmaktadır.

Yurt içi/yurt dışı tüm Türk Hava Yolları uçuşlarında da internet var mı?

Türk Telekom Wi-Fi Fly servisi, yurt dışı uçuşlarından sonra yurt içi uçuşlarında da internet sistemi olan uçaklarda hizmet veriyor.

Tüm uçuş boyunca internet erişimi olacak mı? Kesinti olur mu?

İnternet altyapısı erişim uyduları üzerinden sağlanmaktadır. Bu uydulara olan erişim esnasında yaşanabilecek arızalar sebebiyle kısa süreli kesintiler olabilmektedir.

Kullanım tüm hava sahalarında geçerli mi? Uçak içi internet kullanımı hava sahalarına göre değişim gösterecek mi? İnternet kullanımına izin vermeyen ülkeler olacak mı?

Bir uçakta internet servisinin verilebilmesi, hava sahası kullanılan ülkenin iznine tabidir. İzin vermeyen ülke olması durumunda, bu ülkenin üzerinden geçerken internet servisi kesintiye uğrayabilir. Şu anda Türk Hava Yolları’nın uçuş güzergahları değerlendirildiğinde internet kullanımının sınırlandırılacağı herhangi bir ülke bulunmamaktadır.

Uçuşunuz esnasında internet kullanımına izin verilmeyen bir hava sahası olması durumunda, internetin kesileceği zamana kalan süre bilgisi uçak içindeki ekranlardan verilecektir.

Bu hizmetin sağlanabilmesi için gerekli olan şartlar nelerdir? Neden kısıtlı sayıda uçakta verilebiliyor?

İnternet hizmeti; kablosuz internet altyapısı olan uçaklarda verilebilmektedir.

Bu hizmet kapsamında yolculara sunulacak imkanlar nelerdir? (Örn. şarj vb.)

İnternet hizmeti verilen B777-300ER ve A330-300 tipi uçaklarda tüm yolcu sınıflarında elektrik prizinden şarj imkanı sunulmaktadır. B787, B737 MAX, A350 ve A321 NEO tipi uçaklarda ise bu hizmet yalnızca Business Classta verilmekte olup Economy Classta ise koltuk arkası ekranlar üzerinde yer alan USB girişleri kullanılabilir.

Business Class yolcularına özel ayrıcalıklar var mı?

Türk Hava Yolları’nın talebi ile hizmetin verildiği tüm uluslararası uçuşlarda Business Class yolcuları 1 GB internet hizmetinden ücretsiz yararlanmaktadır.

Türk Telekom Wi-Fi Fly’dan internete nasıl bağlanırım?

Kablosuz internet altyapısının olduğu bir uçakta olunduğundan emin olunduktan sonra sırasıyla;

Kişisel dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı cep telefonunuz uçuş modundayken Wi-Fi özelliğini açın. Türk Telekom Wi-Fi Fly kablosuz ağını seçip bağlanın.

İnternet tarayıcınızdan (Explorer, Chrome, Firefox gibi) bir sayfa açın.

Otomatik olarak yönlendirildiğiniz giriş sayfasından İNTERNET butonuna tıklayıp satın almak istediğiniz paketi seçin.

Yolcu bilgileri, kullanıcı bilgileri ve ödeme bilgilerini tamamlayın.

Ödeme işleminiz başarıyla gerçekleştiğinde internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Business Class yolcuları Türk Telekom Wi-Fi Fly’dan internete nasıl bağlanır?

Kablosuz internet altyapısının olduğu bir uçakta olunduğundan emin olunduktan sonra sırasıyla;

 • Kişisel dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı cep telefonunuz uçuş modundayken Wi-Fi özelliğini açın. Türk Telekom Wi-Fi Fly kablosuz ağını seçip bağlanın.
 • İnternet tarayıcınızdan (Explorer, Chrome, Firefox gibi) bir sayfa açın.
 • Otomatik olarak yönlendirildiğiniz giriş sayfasından İNTERNET butonuna tıklayıp Business Class Girişi butonuna tıklayın
 • Yolcu bilgilerinizi başarıyla girdikten sonra internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Türk Telekom abonesiyim, hediye Türk Telekom Wi-Fi dakikalarımı uçakta kullanabilir miyim?

Türk Telekom abonelerinin sahip olduğu hediye Türk Telekom Wi-Fi dakikaları, uçakta verilen Türk Telekom Wi-Fi Fly servisinde kullanılamamaktadır.

Günlük Türk Telekom Wi-Fi paketim var, uçakta bu paketimi kullanarak internete bağlanabilir miyim?

Türk Telekom Wi-Fi paketleri uçakta kullanılamamaktadır.

Ödeme işlemini tamamladım ancak internete bağlanamıyorum. Ne yapmalıyım?

Türk Telekom Wi-Fi Fly servisi, Bilgi Teknolojileri Kurulu’ndan onaylı güvenlik paketi olan Aile Profili ile verilmektedir.

Aile Profili’nin içeriğinde yer almayan sayfalara erişiminiz bulunmamaktadır.

Türk Telekom Wi-Fi Fly’a bağlanıyorum ancak giriş sayfası gelmiyor. Ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcınızın adres çubuğuna https://portal.turktelekomWi-Fifly.com yazarak giriş sayfasına erişebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla paket satın alınabilir mi?

Bir kullanıcı hesabı ile aynı anda birden fazla paket satın alınabilmektedir. Kullanım önceliği kullanıcının son satın aldığı paketin kullanımıyla başlar.

Daha önceki uçuşumda kullanıcı oluşturmuştum. Aynı kullanıcı hesabını sonraki seferlerde de kullanabilir miyim?

Evet, daha önce bir Türk Telekom Wi-Fi Fly kullanıcı hesabı oluşturduysanız sonraki girişlerinizde bu hesabı kullanabilir, bu hesap üzerine ek paket alarak internet servisinden yararlanabilirsiniz.

Most Frequently Asked Questions

Internet is available on some planes as soon as the door is closed, but on some planes, it becomes active when the plane reaches an altitude of 10,000 feet.

The Türk Telekom Wi-Fi Fly service is subject to the regulations in the country of the airspace being travelled through. There may be interruptions in the internet service while flying over certain countries. Information will be provided about the interruption on the screens in the aircrafts.

On international flights, Business Class passengers can benefit from 1 GB free internet quota, and Miles&Smiles Elite and Elite Plus members can benefit from 400 MB free internet quota.

To connect to the internet with Türk Telekom Wi-Fi Fly;

After making sure that you are on a plane with wireless internet infrastructure;

Turn on Wi-Fi when your personal laptop, tablet or smartphone is in flight mode

Select the Türk Telekom Wi-Fi Fly wireless network and connect.

Open a page from your internet browser (such as Explorer, Chrome, Firefox).

Click on the INTERNET button on the home page you are automatically directed to and select the package you want to purchase.

Complete passenger information, user information and payment information.

After you complete your payment successfully, you can access the free world of the internet.

What is Türk Telekom Wi-Fi Fly?

Türk Telekom's Wi-Fi service is now available on Turkish Airlines flights! Wireless internet can be used by purchasing a package with a credit card on all Turkish Airlines planes with wireless internet infrastructure.

Can I log in to the "Türk Telekom Wi-Fi Fly" wireless network with the "E-Ticket Number"?

Yes, it is possible. If you are an M&S user, you need to enter your M&S membership number and seat number to log in. Alternatively, you can use the existing verification process by selecting the option "Click here to log in with E-Ticket number." If you are a Business Class user, you need to enter your last name and seat number to log in. Alternatively, you can use the existing verification process by selecting the option "Click here to log in with Ticket number." Your E-Ticket number is on your boarding pass.

How can I tell if there is wireless internet infrastructure on the plane?

You will see the usage guide in the seat-back pockets in the passenger cabin.

When will the internet service be active during the flight?

Internet is available on some planes as soon as the door is closed, but on some planes, it becomes active when the plane reaches an altitude of 10,000 feet.

When is internet usage allowed during the flight?

Generally, you can use the internet when the seatbelt signs are off. However, announcements made by the cabin crew take precedence. The system will automatically shut down during takeoff and landing.

Which wireless internet network name (SSID) can be used to access the service?

The wireless network name (SSID) is "Türk Telekom Wi-Fi Fly." It is broadcast throughout the entire plane.

Will internet service be provided only in certain sections of the plane?

No, there will be access to internet service from anywhere inside the plane.

Will the session be terminated if a passenger walks around the plane with a phone?

No, the connection will continue uninterrupted inside the plane.

What will be the internet speed on the plane?

There is no upper limit for internet speed during the flight. It may vary depending on the number of people connecting to the internet at the same time and the capacity of the satellite used.

Will the internet on the plane be secure?

Türk Telekom Wi-Fi Fly provides services fully compliant with technology standards and the standards set by relevant laws. Users enter the internet through a secure site, and their usernames and passwords are protected in this way. SSL service allows secure browsing on connected sites. Users are recommended to have basic security settings, antivirus, and personal firewall software. Users with higher security needs are advised to use VPN solutions.

Is having a HotSpot on the plane safe?

Yes, having a HotSpot on the plane is very safe. Before setting up a HotSpot inside the plane, all necessary tests are conducted, and safety certificates are obtained from the European Aviation Safety Agency (EASA).

What are the internet package fees?

Currently, it is only possible to purchase packages with a credit card while on the plane. Package prices are:

 • Türk Telekom Wi-Fi Fly Unlimited Messaging: $5
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly 100MB: $8
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly 250MB (Long Flights): $15
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly Unlimited Internet (Short Flights): $15
 • Türk Telekom Wi-Fi Fly Unlimited Internet (Long Flights): $35

Package prices will be reflected to you in Turkish Lira based on daily exchange rate fluctuations.

You have the option to choose a package based on your usage needs for short flights (under 5 hours) and long flights (5 hours and above).

Where can I use the internet package I bought with a credit card on the plane?

When you transfer the internet package you purchased with your credit card during the flight, you can continue to use it if your time has not expired and the plane you are transferring to is a Turkish Airlines plane with internet infrastructure.

We would like to specifically point out that you can only use the internet service on the plane by purchasing a package on the plane.

On which aircraft is internet service active?

Internet service is active on all Boeing 777-300ER, Boeing 787, Boeing 737 MAX, Airbus 330-300, Airbus 350 and Airbus 321 NEO aircraft in Turkish Airlines' fleet. As of 2023, internet service is active on 170 aircraft.

Is there internet on all Turkish Airlines flights, domestic or international?

Türk Telekom Wi-Fi Fly service is available on aircraft with internet systems on international flights as well as on domestic flights servicing.

Will there be internet access throughout the flight? Will there be an interruption?

Internet infrastructure is provided via access satellites. There may be short-term interruptions due to malfunctions that may occur during access to these satellites.

Is the usage valid in all airspaces?Will in-flight internet usage vary by airspace? Will there be countries that do not allow internet use?

Providing internet service on an aircraft is subject to the permission of the country whose airspace is used. If there is a country that does not allow it, internet service may be interrupted when passing through this country. Currently, when Turkish Airlines' flight routes are evaluated, there are no countries where internet use will be restricted.

If there is an airspace where internet use is not allowed during your flight, information about the remaining time until the internet will be cut off will be given on the screens in the plane.

What are the conditions required to provide this service? Why can it be given on a limited number of aircraft?

Internet service; It can be provided on aircraft with wireless internet infrastructure.

What opportunities will be offered to passengers within the scope of this service? (E.g. charging etc.)

On B777-300ER and A330-300 type aircraft that provide internet service, charging from an electrical outlet is offered in all passenger classes. On B787, B737 MAX, A350 and A321 NEO type aircraft, this service is provided only in Business Class, and in Economy Class, the USB ports on the seat-back screens can be used.

Are there any special privileges for Business Class passengers?

Business Class passengers benefit from 1 GB internet service free of charge on all international flights where the service is provided upon request of Turkish Airlines.

How do I connect to the internet from Türk Telekom Wi-Fi Fly?

After making sure that you are on a plane with wireless internet infrastructure;

Turn on Wi-Fi when your personal laptop, tablet or smartphone is in flight mode. Select the Türk Telekom Wi-Fi Fly wireless network and connect.

Open a page from your internet browser (such as Explorer, Chrome, Firefox).

Click on the INTERNET button on the home page you are automatically directed to and select the package you want to purchase.

Complete passenger information, user information and payment information.

Once your payment is completed successfully, you can start using the internet.

How do Business Class passengers connect to the internet via Türk Telekom Wi-Fi Fly?

After making sure that you are on a plane with wireless internet infrastructure;

 • Your personal laptop, tablet or smartphone Turn on Wi-Fi while in flight mode. Select the Türk Telekom Wi-Fi Fly wireless network and connect.
 • Open a page from your internet browser (such as Explorer, Chrome, Firefox).
 • From the login page you are automatically directed to, click the INTERNET button and click the Business Class Login button.
 • After you successfully enter your passenger information, you can start using the internet.

I am a Türk Telekom Subscriber, can I use my gift Türk Telekom Wi-Fi minutes on the plane?

The gift Türk Telekom Wi-Fi minutes received by Türk Telekom internet subscribers cannot be used in the Türk Telekom Wi-Fi Fly service provided on the plane.

I am a Türk Telekom Subscriber, can I reflect the package I purchased on my Türk Telekom bill?

The service can currently only be purchased with a credit card while on the plane.

I have a daily Türk Telekom Wi-Fi package, can I connect to the internet using this package on the plane?

Türk Telekom Wi-Fi packages cannot be used on aircraft.

I completed the payment process but I cannot connect to the internet. What should I do?

Türk Telekom Wi-Fi Fly service is provided with Family Profile, a security package approved by the Information Technologies Board.

You do not have access to pages that are not included in the content of Aile Profile.

I connect to Türk Telekom Wi-Fi Fly, but the login page does not appear. What should I do?

You can access the login page by typing https://portal.turktelekomWi-Fifly.com in the address bar of your internet browser.

Can multiple packages be purchased at the same time?

More than one package can be purchased at the same time with one user account. Usage priority begins with the use of the last package purchased by the user.

Türk Telekom Wi-Fi Fly Paketleri

Paketler sadece uçak içinde kredi kartı ile satın alınabilir.

Türk Telekom Wi-Fi Fly

Yurt İçi Sınırsız Mesajlaşma

 • Tüm yurt içi uçuşlarda geçerlidir.

 • Paket kapsamında tanımlanan kota, internet kullanıldığı an başlar ve kota bittiğinde sonlanır.

 • Sadece uçak içindeyken kredi kartı ile alınabilir.

150TL

Aylık

Türk Telekom Wi-Fi Fly

Yurt İçi Sınırsız İnternet

 • Tüm yurt içi uçuşlarda geçerlidir.

 • Paket kapsamında tanımlanan kota, internet kullanıldığı an başlar ve kota bittiğinde sonlanır.

 • Sadece uçak içindeyken kredi kartı ile alınabilir.

350TL

Aylık

Türk Telekom Wi-Fi Fly

Yurt Dışı Sınırsız Mesajlaşma

 • Tüm yurt dışı uçuşlarda geçerlidir.

 • Paket fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak ve Türk Lirası’na çevrilerek yansıtılır.

 • Paket kapsamında tanımlanan kota, internet kullanıldığı an başlar ve kota bittiğinde sonlanır.

 • Sadece uçak içindeyken kredi kartı ile alınabilir.

 • Yurt dışı aktarmalı uçuşlarda, aktarılan uçağın yine kablosuz internet altyapısına sahip bir Türk Hava Yolları uçağı olması halinde paket süresi sonuna kadar kullanılabilir.

5$

Aylık

Türk Telekom Wi-Fi Fly Packages

Packages can only be purchased with a credit card on board.

Türk Telekom Wi-Fi Fly

Domestic Unlimited Messaging

 • Valid for all domestic flights.

 • The quota defined within the scope of the package starts when the internet is used and ends when the quota is exhausted.

 • It can only be purchased by credit card while on the plane.

150TL

Aylık

Türk Telekom Wi-Fi Fly

Domestic Unlimited Internet

 • Valid for all domestic flights..

 • The quota defined within the scope of the package starts when the internet is used and ends when the quota is exhausted.

 • It can only be purchased by credit card while on the plane.

350TL

Aylık

Türk Telekom Wi-Fi Fly

International Unlimited Messaging

 • Valid for all international flights.

 • Package prices are reflected depending on daily exchange rate fluctuations and are converted into Turkish Lira.

 • The quota defined within the scope of the package starts when the internet is used and ends when the quota runs out.

 • It can only be purchased with a credit card while on the plane.

 • For international connecting flights, if the connecting plane is a Turkish Airlines plane with wireless internet infrastructure, it can be used until the end of the package period.

5$

Aylık