Pttcell GURUR TARİFESİ

Pttcell GURUR TARİFESİ


21.06.2022 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin taahhütsüz ücreti belirtilen tarih itibariyle KDV ve ÖİV dahil 85 TL olarak, taahhütlü fiyat ise 61.82 TL olarak güncellenecektir. Bahse konu güncelleme ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile, ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacak, tarifeden taahhütlü faydalanan müşteriler ücret değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Abonelerin, taahhüt sürelerinin sona ermesi, tarife değişikliği yapmaları veya yeniden taahhüt vermeleri durumunda ilgili tarifenin güncel ücretleri üzerinden ücretlendirileceklerdir. Belirtilen ücretlere vergiler dahildir. Tarifenin diğer koşulları aşağıda belirtildiği gibi uygulanmaya devam edecektir.

1 Şubat 2021 tarihi itibarıyla tarifenin ücreti 44,88 TL olarak güncellenmiştir.

Pttcell Faturalı Gurur Tarifesi 27 Nisan 2017 itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Pttcell Gurur Tarifesi'nde 04.02.2020 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin KDV ve ÖİV dahil 34 ​TL olan ücreti belirtilen tarih itibariyle 44 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra 44 TL olacak şekilde güncellenecektir.

Faturalı Pttcell Gurur Tarifesi’nin aylık ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimiz faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 28 TL; Şirketimizce sunulan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye dahil olan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 33 TL’dir.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilir yada 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Tarifelerle ilgili detaylı bilgi için www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

​​​​
Pttcell’lilerle3.500 Dk
Yurtiçi Her Yöne1250 Dk
Yurtiçi Her Yöne SMS1250 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet2 GB
Kota Aşımı SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Kota Aşımı KonuşmaGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​
​​​​​​​