KatKat SMS Paketi

KatKat SMS Paketi

KatKat SMS Paketi ile SMS'leriniz Hiç Bitmez!

Paket Bilgisi

Bırakın tarife kapsamındaki SMS'leriniz bittiğinde bu çok akıllı paket hemen devreye girsin! Ayda sadece 2,5 TL'ye heryöne 25 SMS gönderin, üstelik sonrasında da her 25 her yöne SMS için ek 2,5 TL ödeyerek içiniz rahat mesaj atmaya devam edin! 

KatKat SMS Paketi tek kullanımlık olmayıp, SMS'ler bittikçe tekrar kayıt olma şartı da bulunmuyor!

Ne kadar mesajlaştığınızı unutun, sizin yerinize KatKat SMS Paketi düşünsün! Otomatik tanımlanan SMSlerinizle, paket aşımı olmadan mesajlaşmanın keyfini sürün!

2,5TL/Ay
Her Yöne Mesajlaşma
25 SMS
KAT SMS yazıp 5555 e gönderin
​​​​​​
KatKat SMS Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? KatKat SMS Paket
Ne Öderim? Sadece 2,5 TL!
Ne Alırım? Fatura dönemi boyunca Heryöne 25 SMS
Ya Sonra? Paket kapsamındaki 25 SMS bittikten sonra her 25 SMS heryöne ek 2,5 TL!
Nasıl Alırım? KAT SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
  • Pakete bireysel faturalı ve kamu tarifelerinden hizmet almakta olan tüm müşterilerimiz kayıt olabilir.
  • Paket kapsamında 2,5 TL'ye bir fatura dönemi boyunca geçerli heryöne 25 SMS sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan heryöne 25 SMS tükendiği anda, tekrar kayıt olunmasına gerek olmaksızın, otomatik olarak yeni bir her yöne 25 SMS ek 2,5 TL karşılığında otomatik tanımlanır.
  • KAT SMS yazıp 5555 'e mesaj göndererek KatKat SMS paketine hemen sahip olabilirsiniz. Tarife/Paket SMS'leriniz bittiği anda KatKat SMS Paketi ile gönül rahatlığıyla mesajlaşmaya devam edersiniz. Paket kapsamında sunulan ilk heryöne 25 SMS'in dışında kullanmış olduğunuz ek 25 SMS'inizin kontrolü için KADEME SMS yazıp 5555 ''e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.
  • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan SMS'ler bir sonraki aya devretmez, fatura dönemi sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.
  • Paket kapsamında sunulan SMS'ler yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtiçi her yöne SMS'ler, Şebeke içi, Ev, İş, diğer operatörler, Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine atılan SMS'lerde kullanılabilir.
  • Paket kapsamında sunulan SMS'ler yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan gönderimlerde geçerli olmayacaktır. Paket kapsamındaki ücretsiz SMS'lere web ve wap üzerinden gönderilen SMS'ler dahil değildir.
  • Fatura dönemi içerisinde paket iptal edildiği durumda; paket kapsamında verilen 25 heryöne SMS'ten kullanılmayan SMS'ler fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 25 SMS'ten sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı çalışmaya devam eder ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılır; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur.
  • Pakete kayıt olduktan sonra atılan heryöne SMS'ler öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye heryöne SMS'lerden düşer, KatKat SMS paketi SMS'leri en son devreye girer.

Paket kapsamında sunulan ilk heryöne 25 SMS'in dışında kullanmış olduğunuz ek 25 SMS'inizin kontrolü için KADEMESMS yazıp 5555 'e veya 1003 'e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL KAT SMS yazıp 5555 'e mesaj gönderebilirsiniz.

Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Türk Telekom'un faturasız mobil starifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 2,5 TL aylık paket ücreti ve ilgili aydaki ek her yöne SMS ücretinin tümü yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir.

​​​​