Şanslı Paketler

Şanslı Paketler

İnternet
+
Dakika
+
SMS

750 DK
1000 SMS

Şanslı Paketler

Şanslı Paketler’den Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Mobil Wifi, TV8, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

Şanslı paketler 29 Temmuz 2022 itibarıyla satışa kapatılmıştır.

Portföy kapsamındaki paketlerin detayları aşağıdaki gibidir:

Şanslı 1000 DK Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 22 TL'dir.

Şanslı 3 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 29 TL'dir.

Şanslı 5 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 35 TL'dir.

Şanslı 8 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 8 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 45 TL'dir.

Şanslı 10 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 10 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 50 TL'dir.

Şanslı 15 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 15 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 65 TL'dir.

Şanslı 20 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 20 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 80 TL'dir.

Sunulan Faydaların Geçerlilik Yönleri:

Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

Paketler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.

Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.

Diğer Hususlar:

İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom Online İşlem uygulaması üzerinden talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.

Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanacak olan numara daha önce TT Mobil numarası ise, ilgili numaranın TT Mobil'den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.

Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir.

Paketler 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarife dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.

Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

22TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

İlginizi Çekebilir