Sosyal Mini Paketi

Sosyal Mini Paketi

Facebook ve Twitter keyfi  ve daha fazlası ayda sadece 4 TL! 

Paket Bilgisi

Sosyal Mini paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini çok daha ekonomik yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Facebook ve Twitter keyfini SINIRSIZ yaşamak isterseniz ayda sadece 6 TL’ye SINIRSIZ Sosyal pakete geçebilirsiniz.

4 TL/Ay
Cepten İnternet
25 MB

SOSYAL MINI yazıp 5555e gönderin.
​​​
Sosyal Mini Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Paket Facebook ve Twitter Yönü Kullanım Hakkı Tüm İnternet Kullanım Hakkı Fiyatı Satın Almak İçin
Sosyal Mini Paketi 250 MB​ 25 MB 4,00 TL SOSYAL MINI -> 5555
Sınırsız Sosyal Paket SINIRSIZ 25 MB 6,00 TL SINIRSIZ SOSYAL -> 5555

Sosyal medya paketi kullanıyorum. Bu paket Twitter’a erişim sağlayan her türlü bağlantı için geçerli midir?

Yurt içi sosyal medya paketi kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen yurt içi kullanım hakları internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız m.facebook.com ve m.twitter.com bağlantıları ile Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda (Twitter IOS ve Facebook/Twitter Windows Phone uygulamaları hariç olmak üzere) geçerlidir.

VPN kullanırsam sosyal medya paketim geçerli olur mu?

Sosyal paketiniz kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına; VPN uygulamaları kullanılarak Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar dahil değildir. Bu kapsamdaki erişimleriniz, diğer yön kullanımı olarak değerlendirilip, başka paket/kampanyanız yoksa mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

OPERA/OPERA MINI kullanırsam sosyal medya paketim geçerli olur mu?

Sosyal paketiniz kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına; OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar dahil değildir. Bu kapsamdaki erişimleriniz, diğer yön kullanımı olarak değerlendirilip mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Sınırsız sosyal için IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e, Sosyal mini için IPTAL SOSYAL MINI yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Paketimi iptal ettiğimde ücretlendirme ve kullanım hakkım nasıl olacak?

Dilerseniz paketinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda paketi aldığınız günden veya paketinizin yenilendiği günden fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısı kadar ücret yansıtılacaktır

Paketinizin bir sonraki dönemde yenilenmemesi için dilerseniz paketinizi iptal edebilirsiniz. Kalan kullanım haklarınız paket kullanım süresi boyunca geçerli olacaktır.

Twitter Kısa Mesaj Servisi kullanmaya devam edebilir miyim?

Evet kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • 25.08.2016 tarihi itibarıyla Sosyal Mini Paket müşteri alımına kapatılmış olup bu tarih itibarıyla paket yenilemeleri gerçekleşmeyecektir.

Sosyal Mini İnternet Paketi:

Paket kapsamında Facebook ve Twitter yönüne 250 MB ve tüm internet için de 25 MB kullanım hakkı vardır. Paket aşımı faturalı hatlar için 0,00492 KR/KB ; faturasız hatlar için ise 2 KR/100KB 'tır.

Sınırsız Sosyal İnternet Paketi:

Paket kapsamında Facebook ve Twitter yönüne sınırsız ve tüm internet için de 25 MB kullanım hakkı sunulacaktır. Bu pakette Facebook ve Twitter yönüne sınırsız kullanım hakkı verildiği için paket aşım ücreti yansıtılmaz; 25 MB paketi için paket aşımı faturalı hatlar için 0,00492 KR/KB ; faturasız hatlar için ise 2 KR/100KB 'tır.

 • Paket abonelikleri iptal edilmediği sürece, belirtilen paket ücretleri üzerinden faturalı hatlar için her fatura döneminde; faturasız hatlar için de her 30 günde otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
 • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Facebook ve Twitter'da yer alan ancak bunlar dışında çalışan içerikler ( Youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) Facebook ve Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Blackberry APN, VPN uygulamaları ve OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakları internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız m.facebook.com ve m.twitter.com bağlantıları ile Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda (Twitter IOS ve Facebook/Twitter Windows Phone uygulamaları hariç olmak üzere) geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Paketiniz kapsamında kalan kullanımlarınızı faturalı hatlar için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir. Faturasız hatlar için Sosyal Mini paketi için KALAN SOSYAL MINI ; Sınırsız Sosyal Paket için ise KALAN SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL MINI veya IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz otomatik yenilenecektir.
 • 29 Nisan 2014 itibarıyla paketiniz yenilendiginde, Facebook ve Twitter yönüne 1GB adil kullanım sonrası 96 kbps hız ile sınırsız kullanımınıza devam edebilirsiniz.
​​​​