Taraftar Sınırsız Grupiçi Konuşma Paketi

Taraftar Sınırsız Grupiçi Konuşma Paketi

Muhteşem Tarifedeki müşteriler bu paketle faturalı taraftar hatlar arası sınırsız konuşuyor.
​​

Paket Bilgisi

Paketi satın almak için SINIRSIZ MUHTESEM yaz 5555 ’e gönder.

​​
  • Fenercell Muhteşem 15'lik, Fenercell Muhteşem 25'lik, Fenercell Muhteşem 35'lik, GSMobile Muhteşem 15'lik, GSMobile Muhteşem 25'lik, GSMobile Muhteşem 35'lik, TARAFTAR Muhteşem 15'lik, TARAFTAR Muhteşem 25'lik, TARAFTAR Muhteşem 35'lik, TrabzonCell Muhteşem 15'lik, TrabzonCell Muhteşem 25'lik, TrabzonCell Muhteşem 35'lik, Samsuncell Muhteşem 15'lik, Samsuncell Muhteşem 25'lik, Samsuncell Muhteşem 35'lik tarifelerine özel uygulanmaya başlanacak olan Taraftar Sınırsız Grupiçi Konuşma Paketi kapsamında, tarifelere 12 Kasım 2012 itibarıyla yeni hat tesisi  ve numara taşıma yolu ile kayıt olacak müşterilere KDV-ÖİV dahil ayda 1 TL’ye, tarifelerden yararlanmakta olan mevcut müşterilere ve diğer tarifelerden geçiş yapan müşterilere KDV-ÖİV dahil ayda 3 TL’ye,  yurt içi grupiçi sınırsız konuşma paketi sunulacaktır.
  • Grupiçi tanımına tüm faturalı Fenercell, GSMobile, TrabzonCell,TARAFTAR, BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleri tarifeleri dahildir.
  • Pakete 5555 numarasına SINIRSIZ MUHTESEM kısa kodu gönderilerek kayıt olunabilir. İptal ise 5555 numarasına IPTAL PAKET2 kısa kodu gönderilerek gerçekleştirilebilir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde paketten bir kez satın alınabilecek olup, paket iptali halinde, söz konusu paket aynı fatura dönemi içerisinde tekrar alınamayacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan paket kapsamındaki faydalar fatura döneminin sonunda silinecektir.
  • Paket alımı gerçekleştiğinde müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketin iptal edilmesi halinde paket kapsamında sunulmuş olan kullanım hakları, ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. Söz konusu paket iptali durumda, Taraftar Sınırsız Grupiçi Konuşma Paketi bir sonraki fatura döneminde tekrar satın alınabilecektir.
  • Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Paketten yararlanabilen tarifeler arasında yapılacak tarife geçişlerinde paket aboneliği devam edecektir. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında ise paket aboneliği sonlandırılacak olup, kalan kullanım hakları geçiş yapılan fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir.
​​