BİMcell Dostlar Arasında Paketi

BİMcell Dostlar Arasında Paketi


Paket Bilgisi

Ayda sadece 18 TL’ye BİMcell’lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 500 Dakika ve 1 GB İnternet!

BİMcell Dostlar Arasında Paketi 23 Ocak 2020 itibarıyla tamamen alımına kapatılmıştır.

BİMcell Dostlar Arasında Paketi 17 Ekim 2017 itibarıyla yeni paket alımına kapatılmıştır.

Bimcell Dostlar Arasında Paketinin ücreti 06.01.2019 tarihi itibarıyla 18TL olarak güncellenmiştir.

18 TL / Ay
Her Yöne Konuşma
500 DK
Cepten İnternet
1 GB
Grup İçi Konuşma
SINIRSIZ
DOST yazıp 4551'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​
​​​​
 • BİMcell Dostlar Arasında Paketinden tüm faturasız BİMcell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 18 TL'dir. BİMcell Dostlar Arasında Paketi kapsamında 30 gün boyunca geçerli BİMcell'lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 500 dakika ve yurt içi 1 GB cepten internet sunulacaktır.
 • BİMcell Dostlar Arasında Paketi, "DOST" yazıp 4551’e SMS gönderilerek satın alınabilir. Ayrıca Bimcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak da paket alınabilir.
 • Paket kapsamındaki grup içi sınırsız konuşma hakkı tüm BİMcell aramalarında kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
 • Paket kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,00492KR ile ücretlendirilecektir. Abone paketini 30 günden önce yenilemek isterse paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilir.
 • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılır ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (18 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmez.
 • Paket "IPTALDOST" yazıp 4551'e SMS gönderek, veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edilebilir. Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılabilinir; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmez. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, data için ücretlendirme periyodu 1 KB olacaktır.
 • Kullanım süresi (30 gün) içerisinde paket dahilindeki dakika kullanım hakkı biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 1,50 kuruş, internet kullanım hakkı biterse kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,005 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra paket yenilenmezse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa standart tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilir. İnternet paketi aşım ücreti 0,000049KR/KB iken 28 Ocak 2020 itibarıyla 0,005 KR/KB olarak güncellenmiştir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylar için www.bimcell.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

BİMcell Dostlar Arasında Paketi'nde kalan haklarınızı öğrenmek için ücretsiz olarak KALANDOST yazıp 4551'e gönderebilirsiniz.

Paket iptali için IPTALDOST yazıp 4551'e göndermeniz yeterlidir.

​​