İhlas Mobil Tarifeleri

İhlas Mobil Tarifeleri

​İş Yerinize Özel Çok Avantajlı Teklifler Türk Telekom’da!

İhlas Holding’in çalışanları ve çalışan yakınlarına özel ayda 21,42 T​L’den başlayan dolu dolu internetli, avantajlı tarifeler Türk Telekom’dan!​

2 Nisan 2024 tarihinde tarifenin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücreti revize edilmiştir. Yeni ücretler; ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir.

​​

Bu teklif, 15.09.2022 tarihinde müşteri alımına kapatılmıştır.

87,81​​TL/Ay'dan
başlayan
 

Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
​500 SMS
Cepten İnternet
2 GB'tan 15 GB'a
Grup İçi Konusma
​Limitsiz
​​​ ​​​​​​​​
​​​​​​
İhlas Mobil Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
 İhlas 2GB Tarifesiİhlas 4GB Tarifesiİhlas 7GB Tarifesiİhlas 11GB Tarifesiİhlas 15GB Tarifesi
Tarife İçeriği1000 DK
500 SMS
Grup içi
Limitsiz DK
2GB cepten
internet
1000 DK
500 SMS
Grup içi
Limitsiz DK
4GB cepten
internet
1000 DK
500 SMS
Grup içi
Limitsiz DK
7GB cepten
internet
1000 DK
500 SMS
Grup içi
Limitsiz DK
11GB cepten
internet
1000 DK
1000 SMS
Grup içi
Limitsiz DK
15GB cepten
internet
İlk 12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti*
87,81 TL*104,78 TL*127,57 TL*164 TL*196 TL*
Taahhütsüz Tarife Ücreti171,45 TL182,39 TL207,30 TL264 TL296 TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız

* Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olan müşterilerimizin 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda geçerli olacak fiyattır.

12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

​​​​​​​​​
​​​​​​

İş yerinizde bulunan satış stantlarımız aracılığıyla veya online başvuru ile hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat aktivasyonu ile tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

 • İhlas 2GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 500 SMS ve 2 GB cepten internet verilmektedir.
 • İhlas 4GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 500 SMS ve 4 GB cepten internet verilmektedir.
 • İhlas 7GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 500 SMS ve 7 GB cepten internet verilmektedir.
 • İhlas 11GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 500 SMS ve 11 GB cepten internet verilmektedir.
 • İhlas 15GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS ve 15 GB cepten internet verilmektedir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

  Cebimde Tarifeler Aşım Ücreti Bilgisi
  YURT İÇİ AŞIM
  KONUŞMAGüncel aşım ücretleri için tıklayınız
  SMSGüncel aşım ücretleri için tıklayınız
  MMSGüncel aşım ücretleri için tıklayınız
  İNTERNET100 MB/12,24 TL
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız ve dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran tarifeler hariç faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeler, İhlas Holding ve İhlas Holding'e bağlı şirketlerin çalışanları ve çalışan yakınları için geçerlidir.
 • Her bir çalışanın en fazla 5 yakını tarifelerden yararlanabilir. Tarifeye referans ile kayıt olan çalışan yakınları, başka müşterilere referans olamayacaktır.
 • Aboneler, kurum kimliklerini iletmek suretiyle tekliflerden faydalanabilir.
 • Grup içi limitsiz konuşma, belirtilen tarifeler arasında geçerlidir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 100MB için 12,24 TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 100MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 27.07.2020 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • 27.07.2020 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​