NET Mobil Her Yöne 250

NET Mobil Her Yöne 250

NET Mobil’in yeni tarifelerini seçenlere her yöne konuşmak ilk 6 ay bedava!
​​

Tarife Bilgisi

NET Mobil müşterilerine ve yakınlarına özel 6 Ay Bedava Konuşturan Tarifeler’den size en uygun olanı seçerek, faturalı her yöne avantajlı konuşmanın keyfini ilk 6 ay bedava konuşarak yaşayabilirsiniz.

Ayrıca NET Mobil’in 6 Ay Bedava Konuşturan Tarifeleri’nden yararlanan TTNET müşterilerini referans gösteren 4 yakını da NET Mobil tarifelerinden aynı koşullarda yararlanabiliyor.

15 TL/Ay


24 ay taahhütle ilk 6 ay bedava
Her Yöne Konuşma
250 DK
​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​
NET Mobil Her Yöne 250 Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
NET Mobil Her Yöne 250 Tarifesi
Aylık Ücret*  15 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 250 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Görüşme Süresi 56,70 kr / dk
SMS 40,75 Kr/SMS
MMS 1,25 TL / MMS

*Aylık ücretler yeni abonelik tesis eden, numara taşıma ile bu tarifeye gelen ve faturasız tarifelerden tarife değişikliği yoluyla bu tarifeye geçiş yapan müşteriler için geçerlidir. Diğer TT Mobil ve NET Mobil faturalı tarifelerden geçiş için Her Yöne 250 tarifesi 35 TL olarak ücretlendirilecektir.

Her yöne 250, Her yöne 750 ve Her yöne 1500 tarifelerinden 24 ay taahhütlü veya taahhütsüz yararlanılabilir. 24 ay taahhüt veren müşterilere, ilk 6 ay tarifelerin aylık sabit ücretlerinde %100 indirim sağlanmaktadır.

4 Aralık 2012 tarihi ve sonrasında kayıt olan müşteriler kayıt tarihleri itibariyle ilk 60 günlük sürede, hali hazırda bu tarifeye kayıt olmuş ve henüz taahhüt vermemiş müşteriler de kayıt oldukları tarihten bu yana 60 günlük sürenin geçmemiş olması durumunda SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt verebileceklerdir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Söz konusu sürelerin bitiminde taahhüt verilemeyecektir.

Tarife süreleri, mesajları ve ses ücretleri yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​​​​
​​

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

 • Her Yöne 250, Her Yöne 750 ve Her Yöne 1500 tarifelerinden 24 ay taahhütlü veya taahhütsüz yararlanılabilir. 24 ay taahhüt veren müşterilere, taahhütnamenin imza tarihi itibariyle 6 fatura dönemi boyunca %100 indirim sunulmaktadır.
 • İlk 6 fatura döneminden sonra tarifelerin aylık ücreti ödenerek tarifelerden yararlanmaya devam edilir.
 • Kullanılmayan dakikalar her fatura dönemi sonunda silinmektedir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Taahhütname kapsamındaki 24 aylık taahhüt dönemi içinde TTNET internet Aboneliğinin Üçüncü Kişilere Devri de Dahil Olmak Üzere NET Mobil Taahhütnamesinin Sona Erdirilmesi/Sona Erdirilmesine sebebiyet verilmesi durumunda müşterinin bu kampanya kapsamında yararlandığı kadar indirim tutarı müşterinin son faturalarına o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Taahhütname kapsamındaki faturalı NET Mobil Aboneliğinin müşteri Tarafından Sona Erdirilmesi ve/veya TT Mobil Tarafından Haklı Nedenle Sona Erdirilmesine Sebep Olunması, Müşteri Tarafından Hattın Bir Üçüncü Kişiye Devredilmesi ve/veya İlgili Hatta Ait Numaranın Bir Başka İşletmeciye Taşınması ve/veya Hattın Faturasız Sisteme Geçirilmesi ve/veya Hattın Bağlı Olduğu Tarifenin, diğer tarifelere Değiştirilmesi Halleri dahil 24 Aylık Taahhüdün Süresinden Önce Sona Erdirilmesi Durumunda ise müşterinin bu kampanya kapsamında yararlandığı kadar indirim tutarı müşterinin son faturalarına o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Bir ay içerisinde sadece bir kez tarife değişikliği yapılabilir, hat yeni ise ilk fatura çıkmadan başka bir tarifeye geçiş yapılamaz.
 • TTNET aboneliği olmayan müşterilerin NET Mobil Aile tarifesi alabilmesi için ADSL sahibiyle aynı soyada sahip olduğunu gösteren ehliyet veya nüfus cüzdanı ile ADSL sahibiyle aynı adreste ikamet ettiğini gösteren kendisi, anne, baba veya (evlilik cüzdanı ibraz ederek) eşinin üzerine olan bir sabit fatura veya sabit fatura yerine geçen belge ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Yeni hat tesisi ile açılan aktivasyonlarda İlk abonelik kapsamında alınan vergiler abonelerin faturasına yansıtılacaktır.
 • 25 Ekim 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansıtılacaktır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansıtılacaktır.
 • TT Mobil fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • 1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.