Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi

Selfy Süper Fırsat 2 GB Paketi

Her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB’lık her şey dahil paket ayda sadece 28 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise 4 GB’a kadar her 1 GB yalnızca 5 TL’ye!

Paket Bilgisi

Süper Fırsat 2 GB Paketi 14.03.2019 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. 14.03.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Bu paket yerine satın alabileceğiniz benzer içerikteki paketler:

Benzersiz 2 GB Paketi
Dönüşen 2 GB Paketi

Süper Fırsat 2 GB Paketi ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 750 DK, Her Yöne 5000 SMS ve 2 GB Cepten İnternet sadece 28 TL!

SUPER2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Süper Fırsat 2 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

Teklif 3 Mayıs 2018 itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.


28TL/30 Gün
Her Yöne
Konusma
750 DK
Her Yöne
Mesajlasma
5000 SMS
Cepten
İnternet
2 GB

SUPER 2GB yazıp 4545e gönderin.

​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Woops Süper Fırsat 2 GB Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Süper Fırsat 2 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 750 DK  + Her Yöne 5000 SMS + 2 GB İnternet + Ek 1 GB Cepten internet 5 TL'ye*
Ne Öderim? 28 TL / AY
Nasıl Alırım? SUPER2GB yaz 4545’e gönder
​​
​​​​

* Süper Fırsat 2 GB Paketine özel 5 TL’ye 1 GB Ek İnternet Paketi’ni almak için EKINTERNET yazıp 4545’e göndermen gerekli. Hattının üzerine aynı anda tanımlı maksimum 2 adet 1 GB Ek İnternet Paketi olabilir. 1 GB Ek İnternet Paketi kapsamında sunulan internet hakkı 30 günlüktür ve dönem sonunda yenilenmez.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Türk Telekom faturasız tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise SUPER2GB yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse SUPER2GB TC Kimlik No yazıp (Örn: SUPER2GB 12345678900) 4545’e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın. ☺
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER2GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. İptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazıp 4545’e göndermen gerekiyor.
 • Paketi iptal etmediğin sürece bakiyende yeterli TL varsa 30 günün sonunda paketin yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsın.
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Yurtiçinde mobil hattından yapacağın 500 Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Paketindeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMS’ler dahil edilmiyor.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Türk Telekom mobil hatları ile Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. “Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum.” dersen tekrar satın alman lazım.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • 1 GB Ek İnternet Paketi’nden Süper Fırsat 2GB ve Süper Fırsat 3GB paketlerini kullanıyorsan faydalanabilirsin. Bu paket ile 30 gün boyunca yurt içi ek 1 GB internet kullanım hakkından faydalanabilirsin. Süper Fırsat 2GB ve Süper Fırsat 3GB paketlerini kullanıyorsan, alacağın 1 GB Ek İnternet Paket’leri ile internet faydanı en fazla 4GB’a kadar tamamlayabilirsin. Paketin ücreti KDV-ÖİV dahil 5 TL’dir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara, KDV ve ÖİV dâhildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • 23.02.2016 tarihi itibariyle ilgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
​​​​​​​​​