İçhatlar 5000 SMS Paketi

İçhatlar 5000 SMS Paketi

TT Mobillliler'le mesajlaşmak da konuşmak kadar uygun fiyat olsun diyenlere dev hizmet!
​​

Paket Bilgisi

İçhatlar 5000 SMS Paketi'yle TT Mobilli sevdiklerinizle mesajlaşmayı çok ucuza getirir; ne ödeyeceğinizi düşünmeden ay boyunca doyasıya mesajlaşırsınız.

9 TL/Ay
TT Mobillilerle Mesajlaşma
5000 SMS
Faturalı TT Mobilliler
5000 yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
İçhatlar 5000 SMS Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? İçhatlar 5000 SMS Paketi
Ne alırım? TT Mobillliler'le 5000 SMS
Ne öderim? Aylık sadece 9 TL
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
​​

5000 yazıp 5555'e gönderin

TT Mobilli olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için TT Mobil bayilerine gelin.

 • 27.10.2016 itibariyla paketten hattına tanımlı tarife kapsamında data faydası sunulmayan aboneler faydalanabilecektir.
 • Paketten Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ortak Tarife, data tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Dev3000 ve İçhatlar5000 SMS paketi aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paketler kapsamındaki SMS’ler tüketildiğinde bilgi SMS’i gönderilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez paketten faydalanılabilecektir ve kullanılmayan SMS’ler fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Dev3000 ve İçhatlar5000 SMS paketlerinin herhangi birinden faydalanan aboneler aynı anda başka bir SMSpaketinden faydalanamayacaktır.
 • Mevcut SMS paketli müşterilerimizden Dev3000 yada İçhatlar5000 SMS paketlerinden birine kaydolmak isteyecek müşterilerimizin mevcut SMS paketleri silinerek yeni paket üyelikleri otomatik başlatılacak ve bilgi sms’i gönderilecektir; 11.000 SMS paketine üye müşterilerimiz bu paketlerden birine ya da Dev3000 SMSpaketine kayıtlı müşterilerimiz İçhatlar5000 SMS paketine kayıt olmak istediğinde, mevcut SMS paketinin iptal edilerek yeni SMS paketine geçişi onayladıklarına dair istenecek onay mesajına istinaden, EVET5000 yazip onay SMS’ini tekrar 5555 'e veya 5150’ye ücretsiz göndermeleri gerekmektedir.
 • Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderimler için geçerlidir, yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamında sunulan SMS’ler tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindekiSMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketler her fatura dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir. 
 • Faturalı aboneler paketlerini iptal ettikleri takdirde paket kapsamında kalan SMS’lerini bir sonraki fatura dönemine kadar kullanabilirler ve ilgili fatura dönemi sona ermeden bir başka pakete kayıt olamazlar.
 • Paketleri kullanmakta olan aboneler, faturasız herhangi bir tarifeye geçiş yaparlarsa paket kapsamında kalan SMS’leri silinir.
 • Paket dahilindeki SMS’ler web ve wap üzerinden gönderilen SMS’leri kapsamamaktadır.

Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı SES yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

İçhatlar 5000 SMS Paketinizi iptal etmek için IPTAL 5000 yazarak 5555 'e veya 5150‘ye ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.