SÜPER 500 4GB TARİFESİ

SÜPER 500 4GB TARİFESİ

SÜPER 500 4GB TARİFESİ

SÜPER 500 4GB tarifesinde ayda 55 TL'ye her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS, 4GB cepten internet!

Tarifeyi Selfy'layıp indirimli yararlanmak için tıkla!

SÜPER 500 4GB TARİFESİ Ne alırım Ne Öderim Bilgisi
Süper 500 4GB Tarifesi
Benle kalacağına söz verirsen ☺*  45 TL 
Kesin değil, belki kalmam dersen☺** 55 TL
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK
+
Her Yöne 5000 SMS
+
4 GB Cepten İnternet
Tarifendeki İnternet Bittikten Sonra*** Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarifendeki SMS'ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Yeni hat alırsan ya da numaranı taşırsan ve 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına söz verirsen 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 55 TL'lik ücret geçerli olur.

** Yeni hat alarak ya da numaranı taşıyarak tarifeye kaydolup taahhüt vermek istemezsen 55 TL'lik ücret geçerli olur.

*** 4 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.

**** SUPER 500 4GB yazıp 5555'e göndererek, sana en yakın Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığı ile tarifeye geçiş yapabilirsin.

 • Bu pakete kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsin.Sorgu SES ve SMS kullanımları için 6 saat, İNTERNET kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt vermen gerekiyor. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS göndermek sadece 1 TL. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimin taahhüt verdiğin fatura dönemin itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacak.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yaparsan, hattının iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan,  Taraftar, Türk Telekom ve diğer işbirliği faturasız mobil tarifelerine geçiş yaparsan son faturana taahhüt kapsamında o güne kadar yararlandığın indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından senin lehine olanı yansıtılacak.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı tarifelerine geçiş yaparsan cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak taahhütün kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yaparsan, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaralarını diğer operatörlere taşırsan, Türk Telekom mobil, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yaparsan son faturana taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacak.
 • Tarifendeki dakikaların, SMS'lerin bitince başka hediye kullanım hakkın yoksa tarifenin standart ücreti ile ücretleniyorsun.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır
 • Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
 • Tarifende kalan dakika, SMS, internet hakların fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS'lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMS'lerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yaptığın Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsiz, sonrasında ise 70 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
 • Tarifendeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurt dışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Tarifendeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 01.03.2016 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 gün ve daha fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Tarife 21.10.2016 tarihi itibariyle yeni müşteri alımına kapatılacak olup, mevcut müşteriler aynı koşullarla faydalanmaya devam edecektir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​