İnterneti Aşmayan Tarifeler

İnterneti Aşmayan Tarifeler

​İnternette Kendimi Aştım Faturamı Aşmadım Tarifesi

05.01.2021 tarihi itibariyle ilgili tarifeler Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile abone alımına kapatılacaktır.

Faturasızdan faturalıya geçişe özel tarifeler Türk Telekom Mağazalarında! Üstelik ilk 3 ay cayması bedava!​​​​

İnterneti Aşamayan Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
 İnterneti
Aşmayan 1GB
İnterneti
Aşmayan 3GB
İnterneti
Aşmayan 5GB
İnterneti
Aşmayan 8GB
İnterneti
Aşmayan 10GB
İnterneti
Aşmayan 15GB
Taahhütlü Aylık Ücret33,72 TL*49,24 TL*58,29 TL*69,33 TL*84,32 TL*139,96 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret  87,00 ​TL112 ​TL120 ​TL134 ​TL195 TL182,81 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet  1 GB3 GB5 GB8 GB10 GB15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 750 DK750 DK750 DK750 DK750 DK750 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS750 SMS750 SMS750 SMS750 SMS750 SMS750 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesiİnternet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne KonuşmaGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne SMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

(*) Belirtilen indirimli fiyatlar, İnterneti Aşmayan Tarifelere faturasız tarifelerden geçiş yapıp, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

​​​​​​​​

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla geçiş yapabilirsiniz.

 • 19 Ekim 2023 tarihinde Aşmayan 10GB tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 19 Ekim 2023 itibarıyla; şirketimizce sunulmakta olan mevcut faturasız tarifelerden geçis yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli ücret 84,32 TL, taahhütsüz ücret ise 195 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.
 • ​​2 Şubat 2023 tarihinde Interneti Asmayan 15GB tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 2 Şubat 2023 itibarıyla; faturasız tarifelerden geçis yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyat 137,80 TL, taahhütsüz fiyat ise 180,00 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.
 • ​13 Aralık 2022 tarihinde İnterneti Aşmayan 5GB tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 13 Aralık 2022 itibarıyla; tarifeye Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden faturalıya geçis yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taah​hütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyat 58,29 TL , taahhütsüz fiyat ise 120,00 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.
 • 13 Aralık 2022 tarihinde İnterneti Aşmayan 1GB tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 13 Aralık 2022 itibarıyla; tarifeye Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden faturalıya geçis yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyat 33,72 TL , taahhütsüz fiyat ise 87,00 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.
 • İnterneti Aşmayan 1GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 1 GB cepten internet, İnterneti Aşmayan 3GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 3 GB cepten internet, İnterneti Aşmayan 5GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 5 GB cepten internet, İnterneti Aşmayan 8GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 8 GB cepten internet, İnterneti Aşmayan 10GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 10 GB cepten internet İnterneti Aşmayan 15GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 15 GB cepten internet içermektedir.
 • Tarife yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır. Faturasızdan faturalı İnterneti Aşmayan 1 GB, İnterneti Aşmayan 3 GB, İnterneti Aşmayan 5 GB, İnterneti Aşmayan 8 GB, İnterneti Aşmayan 10 GB ya da İnterneti Aşmayan 15 GB Tarifelerinden birine gelen bir müşteri ilk 90 gün içerisinde İnterneti Aşmayan Tarifeler arasında SMS yoluyla ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla tarife değişikliği yapabilmektedir. İnterneti Aşmayan Tarifeler arasındaki geçiş fiyatları faturasızdan faturalıya geçiş fiyatlarıyla aynıdır.
 • 31 Ocak 2021 tarihinde İnterneti Aşmayan 1GB, 3GB, 5GB, 8GB ve 10GB Tarifeleri'nin taahhütsüz aylık ücretlerinde revizyon yapılacaktır. İnterneti Aşmayan 1GB Tarifesi’ne Şirketimizce sunulmakta olan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için geçerli aylık ücret ilgili tarih itibarıyla 39,78 TL olarak, İnterneti Aşmayan 3GB Tarifesi’ne Şirketimizce sunulmakta olan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için geçerli aylık ücret ilgili tarih itibarıyla 45,90 TL olarak, İnterneti Aşmayan 5GB Tarifesi’ne Şirketimizce sunulmakta olan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için geçerli aylık ücret ilgili tarih itibarıyla 50,99 TL olarak, İnterneti Aşmayan 8GB Tarifesi’ne Şirketimizce sunulmakta olan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için geçerli aylık ücret ilgili tarih itibarıyla 56,10 TL olarak, İnterneti Aşmayan 10GB Tarifesi’ne Şirketimizce sunulmakta olan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için geçerli aylık ücret ilgili tarih itibarıyla 60,18 TL olarak güncellenecektir.Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 06.08.2019 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 01.02.2021 tarihi itibarıyla Şirketimizce sunulmakta faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçiş yapan ya da diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında faturasıza geçiş yapan müşteriler 90 gün içerisinde bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • * İlk faturaya yansıyacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • Türk Telekom Mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • * KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca taahhüt verip ilk 3 fatura dönemi içerisinde taahhütten cayılması durumunda hiç bir taahhüt cezası yansıtılmayacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 3 fatura döneminden sonraki 9 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt cezası hesaplanırken ilk 3 fatura dönemi içerisinde verilen indirimler de ceza hesaplamasına dahil edilecektir.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.​