O SES TÜRKİYE TARİFESİ

O SES TÜRKİYE TARİFESİ

10 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla tarifenin Prime özelliği kaldırılmış olup tarife kapsamında sunulan Prime Ayrıcalıkları sona ermiştir. Belirtilen tarih itibarıyla tarifenin ismi O Ses Türkiye Tarifesi olarak güncellenmiştir.

​O Ses Türkiye Tarifesi ile Ayrıcalıklısınız

​O Ses Türkiye yarışmasına en özel tarife Türk Telekom Prime ile cebinizde…​

Prime tarifesinin bol bol interneti ile doyasıya iletişimin tadını çıkarırken, Prime hizmet ve ayrıcalıkları, Muud Premium, TivibuGo Giriş Paketi, O Ses Türkiye yarışmasında kullanmak üzere her ay 10 adet oy hakkı armagan ve Prime O Ses Türkiye tarifesindeki müşterilere özel www.turktelekomtv8.com adresinden takip edebilecekleri ücretsiz içerikler!

30 Ekim 2017 itibari ile teklif üye alımına kapatılmıştır

56,10 ​TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
8 GB

Aylık 10 adet Ücretsiz Oy Hakkı

12 ay Ücretsiz Muud Premium

12 Ay Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketi

​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​
​​
 O SES TÜRKİYE TARİFESİ Ücretlendirme Bilgisi
Prime O Ses Türkiye
Taahhütlü Aylık Ücret*​56,10 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret**66,29​​​​ TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet8 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Aylık Oy Kullanma hakkı***10 Adet
Ücretsiz Tivibu Go ve Muud Premium Paketi12 Ay Boyunca
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı HizmetleriKademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 DK aranma hediye
İnternet Paylaşımı5 TL/Ay
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi

Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her YöneGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • *Yeni aktivasyon, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır.
 • **Yeni aktivasyon, numara taşıma, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen ve Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır.
 • ***Teklif kapsamında sunulan ücretsiz oy hakkı faydası 2016-2017 yılı yayın döneminin ilgili TV8 programlarında geçerli olup, yeni yayın döneminden itibaren kullanılacak oylar, TV8 tarafından belirlenen ücret üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Prime O Ses Türkiye tarifesine gelen müşterilerimiz Prime hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanabilir. Prime hizmet ve ayrıcalıkları için tıklayınız.
 • Mobil tarife içerisindeki 6GB’a varan cepten internetin data hatlarıyla paylaşım ayrıcalığı detayları için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operator yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarifede yer alan ve tarifeye ek olarak alınan yurt içi konuşma dakikalarının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​