Süper Üçlü Paket

Süper Üçlü Paket

Süper Üçlü Paket ile yurtiçi her yöne 500 dk, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 28 TL!
​​

Paket Bilgisi

Süper Üçlü Paketi’nde yurtiçi her yöne 500 dakika , her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 28 TL !

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve SUPER3LU yazıp 5555 'e SMS gönderin, Süper Üçlü Paket’iniz cebinize gelsin.

​​​​​​​​
Süper Üçlü Paket Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Süper Üçlü Paket
Ne Öderim? 28 TL
Ne Alırım? Her yöne 500 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Nasıl Alırım? SUPER3LU yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Paket aşım ücreti 2 Kr/100KB'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​
 • Paket, 28 Ekim 2014 ve sonrasında yeni hat tesisi veya numara taşıma ile TT Mobil bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler için müşteri alımına kapatılmıştır. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanan müşterilerin paket yenilemeleri devam etmektedir.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı içeren Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper Üçlü Paket yeni müşteri ücreti 28 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Süper Üçlü Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde SUPER3LU yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper Üçlü Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Paketten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir. 
 • Numara taşıma ile gelen ve Süper Üçlü Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Üçlü Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER3LU yazıp 5555'e göndererek, Süper Üçlü Paket'i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER3LU yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Süper 3'lü Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir
 • Süper Üçlü Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır.Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
​​​​​​​​​​​​​​​

Süper Üçlü Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı,  KALAN SUPER3LU yazıp  5555 ’e  ücretsiz SMS  göndererek sorgulanabilmektedir

​​​​​​​​​​​​​​​

Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL SUPER3LU  yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

​​​​​​​​​​​​​​​

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​