Hediyeli 150 Paketi

Hediyeli 150 Paketi

“Konusmak yetmez, ben mesaj da atarim” diyene, her yöne 250 SMS hediye!

Paket Bilgisi

Faturasız hatlara özel Her yöne 150 dakikayanında Her yöne 250 SMS hediyesiyle birlikte, sadece 10 TL!

Mesaide Konuşunca Patron Kızıyor Diyene Her Yöne 250 SMS HEDİYE!

Hediyeli 150 Paketi ile Her Yöne 150 dakika sadece 10 TL!

Üstelik Çalışanlara Her Yöne 250 SMS Hediye!

10TL/Ay
Her Yöne Konuşma
150 DK
Her Yöne Mesajlaşma
250 SMS
250SMS yazıp 5555'e gönderin.
​​
  • Hediyeli 150 Paketi'nden, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. 
  • Çalışanlara Özel Hediyeli 150 Paketi satın alan müşterilerimiz yurt içi her yöne 150 dakika ve her yöne 250 SMS hakkından faydalanabileceklerdir. 
  • Paketin ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için KDV-ÖİV dahil 10TL, mevcut faturasız TT Mobil tarifelerindeki aboneler için  KDV-ÖİV dahil 15TL'dir. Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Bimcell tarifelerinden diğer faturasız tarifelere tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 10TL, TT Mobil faturalı tarifelerden tarife değişikliği yoluyla gelenler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 15TL'dir. Paketin satın alınabilmesi için hattın bakiyesinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
  • Çalışanlara özel Hediyeli 150 Paketi kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir. Çalışanlara özel Hediyeli 150 Paketi Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 30 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 30. günde gerçekleşir.
  • Çalışanlara özel Hediyeli 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
  • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Çalışanlara özel Hediyeli 150 Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. Çalışanlara özel Hediyeli 150 Paketi için 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. 
  • Paketlere kayıt, TT Mobil Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
  • Paketler kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Her bir paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
  • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Paketten kalan haklarınızı 5555 kısa numarasına KALAN 250SMS yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL 250SMS yazarak 5555 'e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.