S.E.Ç. 50-50 Paketi Faturasiz

S.E.Ç. 50-50 Paketi Faturasiz

Her Yöne 50 SMS 50 MB paketi sadece 3 TL
​​

Paket Bilgisi

S.E.Ç. 50-50 Paketi müşteri alımına kapatılmıştır.

TT Mobil S.E.Ç. ile müşteriler kendi paketlerini kendi yaratıyor!

Önce dakikanı seç…

İster 250 dakika , ister 500 dakika , istersen 1000 dakika içeren S.E.Ç. Konuşma Paketlerinden kendine uygun olanı seç!

Sonra da istediğin paketi ekle!

Sadece 3 TL’ye;

-Her Yöne 50 SMS + 50 MB

Sadece 10TL’ye;

-Her Yöne 5000SMS

-Her Yöne 500 SMS + 500 MB

-1GB Cepten İnternet

​​​​​​​​
S.E.Ç. 50-50 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? S.E.Ç. 50-50 Paketi
Ne Öderim? Ayda sadece 3 TL !
Ne Alırım? 50 MB Cepten İnternet Her Yöne 50 SMS
Nasıl Alırım? 50 yazıp 5555' e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

Paket aşım ücreti 2 Kr/100KB'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​

Paketinizi iptal etmek için IPTAL 50 yazarak 5555 'e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​
  • Avea‘nın Faturasız Kral Tarife, Faturasız Mobil Öğrenci, Faturasız Mobil TT Mobil Tarifelerindeki müşterilerimiz S.E.Ç. Paketleri’nden satın alabilirler. Müşteriler S.E.Ç. Paketleri kapsamında, her yöne 250 dakika, her yöne 500 dakika veya her yöne 1000 dakika içeren konuşma paketlerini satın aldıktan sonraki 10 gün içinde 10TL’ye her yöne 5000 SMS, 10TL’ye 1 GB cepten internet, 10TL’ye her yöne 500 SMS + 500 MB cepten internet veya 3TL’ye her yöne 50SMS + 50 MB cepten internet içeren ek paketlerden istediklerini satın alabilirler.
  • Paket iptal edilmedikçe 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. İstenirse paketin otomatik yenilenmesi iptal edilebilir. Konuşma paketi iptal edildiğinde ek paketlerin de otomatik yenilenmesi  iptal edilmiş olur.
  • S.E.Ç. Paketleri birden fazla kez alınabilir, birden fazla konuşma paketi alındığında ek paket en son alınan konuşma paketinin alım tarihinden itibaren 10 gün içerisinde alınabilecektir.
  • Paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler TT Mobil Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları ve  KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  Paketler kapsamındaki arama, SMS ve veri kullanım haklarının geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paket dahilinde verilen faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.
  • Taraftar hat sahipleri de S.E.Ç. Paketleri’nden faydalanabilirler.
  • S.E.Ç. 50-50 Paketi 21 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerlidir.
​​​​​​​​​​​​​​​

Pakette kalan haklarınızı KALAN 50 yazıp 5555 'e kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​