Selfy'nin Sosyal 10GB Kampanyası

Numara Taşıyanlara Özel, Selfy’nin Sosyal 10GB Kampanyası’nda 1000 DK, 250 SMS ve 6 GB internete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 4 GB, 12 ay boyunca 35TL !
​​
35 TL/AySOSYAL 10GB yazıp 4545'e gönderin.Selfy'nin Sosyal 10GB Kampanyası Ne Alırım? Ne Öderim? Bilgisi
Selfy'nin Sosyal 10GB Kampanyası
Ne Öderim? Benle kalacağına söz verirsen ☺* 35 TL
Kesin değil, belki kalmam dersen☺**
12 ay daha kalacağım dersen☺***
55 TL
43 TL
Ne Alırım? Her Yöne 1000 Dakika
+
Her Yöne 250 SMS
+
10 GB Cepten İnternet
****2 GB'ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım? SOSYAL 4GB yaz 4545'e gönder ve
SOZ yaz 5555'e gönder.
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 68,69 Kr / Dk
Tarifendeki SMS'ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 49,38 Kr / SMS
Tarifendeki GB'ler Bittiğinde Her 100 MB / 12 TL

Faturalı Sosyal 10GB Tarifesi’ne, numara taşıma yoluyla kayıt olabilirsin. Selfy’nin Sosyal 10GB Kampanyası’na katılmak için hattından SOSYAL 10GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2TL'dir.

*12+12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 fatura dönemi boyunca taahhütlü ücret 35 TL'dir.

** Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 55 TL'dir.

*** 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 aylık dönemde taahhütlü ücret 43 TL olacaktır.

Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.

   ****Ek 4GB internet sadece Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

Selfy’nin Sosyal 10GB tarife detayları için tıklayabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

 • Selfy’nin Sosyal 10GB Kampanyası’na katılmak için hattından SOSYAL 10GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilir ya da Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsin. Selfy’nin Sosyal 10GB Kampanyası’na katılır ancak taahhüt vermez isen faturana taahhütsüz ücretler üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Numara taşıma yoluyla gelen, Selfy’li olan ve Faturalı Sosyal 10GB Tarifesi'ne kayıtlı olan Türk telekom aboneleri Kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SOSYAL 10GB, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SOSYAL 10GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • 12+12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulanarak  güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimden  yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilirsin.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden abonelerin son faturasına 12+12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 fatura dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen abonelerin taahhüdü ikinci 12 fatura dönemi boyunca devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 fatura dönemi içerisinde  12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ikinci 12 fatura dönemi içerisinde 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Selfy Sosyal 10 GB tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma 68,69 Kr ve SMS ücreti 49,38 Kr olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan 6 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek 4 GB data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Tarife kapsamında sunulan 10 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, aşım ücreti her 100 MB için 12 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Data aşım ücreti bir fatura döneminde maksimum 60 TL’dir, sonrasında internet erişimi durdurulacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. Ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet ve e-dergi hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 01.10.2020 tarihi itibarıyla, son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ya da faturasız ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranın taşınması sonrasında tekrar Türk Telekom’un işbu kampanyaya konu tarifesine kayıt olunduysa aboneden  bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 •  Abonenin diğer operatöre numarasını taşıması, hattını iptal etmesi veya iptaline sebebiyet vermesi,  faturalı veya faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapması halinde kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya içerisindeki tüm faydalar bitti ise aylık ücret tam olarak abone faturasına yansıtılacaktır.  Tüm faydalar bitmedi ise aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • 01.10.2020 tarihi itibarıyla abone tarifeye kayıt oldu ise, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılacak ve herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacaktır. Abonenin Cihazı ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu ise 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilecektir. Abone isterse 4.5G hizmetini/servisini iptal edebililir. Aboneye servisten yararlanma ve servis iptali durumunda SMS ile  bilgilendirmesi yapılacaktır.
 • Selfy Sosyal 10GB  Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTAL SOSYAL 10GB yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Şirketimiz tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​