Merhaba 500 Paketi

Merhaba 500 Paketi

Merhaba 500 Paketi’nde tam 3 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma 25 TL!

Paket Bilgisi

28.05.2020 tarihi itibarıyla paket kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

​​

Merhaba 500 Paketi ile tam 3 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 25 TL!

​​

MERHABA500 yazıp 5555'e SMS gönderin, Merhaba 500 Paketi'niz cebinize gelsin! Merhaba 500 Paketi'nden faydalanmak için Merhaba Tarifesi'nde olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

25TL/Ay
Her Yöne Konuşma
500 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet 
3 GB
Grup İçi Konuşma
Tarife içi Sınırsız

MERHABA500 yazıp 5555 e gönderin.
​​​​​​​​​​​
​​​​
Merhaba 500 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Merhaba 500 Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 3 GB İnternet + Tarife içi sınırsız konuşma
Ne Öderim? 25 TL / AY
Nasıl Alırım? MERHABA500 yaz 5555'e gönder
​​
​​​​

Faturasız Merhaba tarifesindeki Müşteriler MERHABA500 yazıp 5555'e SMS gönderin.

 • Merhaba 500 Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız Merhaba tarifesine gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL'dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve mevcut faturasız tarifelerden faturasız Merhaba tarifesine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Merhaba 500 Paketi'nden aylık 25 TL'ye yararlanabilirler.
 • Pakete kayıt SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL MERHABA500 yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paketten sadece Merhaba tarifesindeki müşteriler faydalanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

MERHABA 500 PAKETİ SMS Aktivasyon Bilgisi
MERHABA 500 PAKETİ
PAKETE KAYIT MERHABA500 --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN MERHABA500 --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL MERHABA500 --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​