Taraftar Bağlan İnternet Paketi

Taraftar Bağlan İnternet Paketi

Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 Paketlerinden herhangi birini alanlara 1GB cepten internet sadece 10 TL!
​​

Paket Bilgisi

Şimdi Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 konuşma paketlerini kullananlara Taraftar Bağlan Ek İnternet Paketi ile 1 GB internetin keyfi ayda sadece 10 TL!

Eğer Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 paketi kullanıyorsanız Hemen TARAFTAR1GB yazıp 5555 ’e gönderin sizde çok avantajlı Taraftar Bağlan İnternet Paketinden faydalanın.

10TL/Ay
Cepten İnternet
1 GB
TARAFTAR1GB yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​
​​​​
Taraftar Bağlan İnternet Paketi Ücret Bilgisi
Hangi Paket? Taraftar Bağlan İnternet Paketi
Ne Alırım? 1 GB İnternet
Ne Öderim? Ayda sadece 10 TL!
Nasıl Alırım? TARAFTAR1GB yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

30 günlük paket kullanım süresi içerisinde 1GB internet hakkının bitirilmesi durumunda paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir. 

​​
  • Taraftar Bağlan İnternet Paketinden TARAFTAR On Numara, Fenercell On Numara, GSMobile On Numara, TrabzonCell On Numara, TARAFTAR Şampiyon, Fenercell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, TrabzonCell Şampiyon, Samsuncell Şampiyon ve BURSASPORCELL Şampiyon faturasız tarifelerinde bulunan ve Sınırsız 150 ve Sınırsız 300 konuşma paketlerini kullanmakta olan müşteriler faydalanabilirler.
  • Taraftar Bağlan İnternet Paketine kayıt olabilmek için müşterilerin Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 paketine sahip olmaları veya kayıt gününden önceki 10 gün içerisinde Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 konuşma paketlerinden herhangi birini almış olmaları gerekmektedir.
  • Taraftar Bağlan İnternet Paket ücreti aylık KDV, ÖİV dahil 10 TL'dir. Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 1 GB kullanım hakkı sunulacaktır.
  • Paket iptal edilmedikçe ve hatta yeterli bakiye olması halinde 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. İstenirse paketin otomatik yenilenmesi iptal edilebilir. Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 konuşma paketi iptal edildiğinde ek Taraftar Bağlan İnternet Paketinin de otomatik yenilenmesi iptal edilmiş olur.
  • Sınırsız 150 ve Sınırsız 300 konuşma paketleri birden fazla kez alınabilir, birden fazla konuşma paketi alındığında Taraftar Bağlan İnternet Paketi en son alınan konuşma paketinin alım tarihinden itibaren 10 gün içerisinde alınabilecektir.
  • Taraftar Bağlan Paketinin iptal edilmesi halinde kalan kullanım hakları 30 günlük paket kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
  • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve 30 günlük paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
  • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pakette kalan haklarınızı KALAN TARAFTAR1GB yazıp 5555 'e kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL TARAFTAR1GB yazarak 5555'e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.