BİMcell Dost 5GB Paketi

BİMcell Dost 5GB Paketi

BİMcell’lilerle sınırsız konuşma,yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 Sms ve 5 GB internet!

Paket Bilgisi

BİMcell Dost 5 GB Paketi’nde 01.02.2022 tarihi itibariyle güncelleme yapılacak olup, ilgili paket anılan tarih itibariyle kapatılacaktır. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır. ​

BİMcell Dost 5GB Paketi 22 Aralık 2020 itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.

BİMcell’lilerle sınırsız konuşma,yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 Sms ve 5 GB internet veren DOST 5GB Paketi yalnızca 29 TL!

29 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
750 Dk
Her Yöne Mesajlaşma
750 SMS
Cepten İnternet
5 GB
Grup İçi Konuşma
SINIRSIZ

DOST5GB yazıp 4551'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​
​​
  • BİMcell Dost 5GB Paketi'nden faydalanabilmek için , "DOST 5GB" yazıp 4551 SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilirsiniz. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Ayrıca bimcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak veya *120# yi tuşlayarak ilgili paket için talepte bulunabilirsiniz..
  • Paket kapsamındaki grup içi sınırsız konuşma hakkı tüm BİMcell aramalarında kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
  • Paket kapsamındaki  750 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunlian her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunlian numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunlian ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamındaki 750 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir.  Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bliunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,00492KR ile ücretlendirilecektir. Paketinizi 30 günden önce yenilemek isterseniz paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilirsiniz.
  • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bliunlimadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (29 TL) li aşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyenizin paket ücretinin altında olması durumunda 29 günün sonunda paket talebi iptal olacak, ve tekrar yenilenmeyecektir. Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur. Yeterli bakiye olmaması durumunda paketi satın alamadığı bilgisi tarafınıza verilir.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir.
  • Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, data için ücretlendirme periyodu 1 KB olacaktır. kullanım süresi (30 gün) içerisinde paket dahilindeki dakika kullanım hakkınız biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 1,50 kuruş, internet kullanım hakkınız biterse kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,005 kuruş olarak ücretlendirilir. Paket kapsamında sunlian faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İnternet paketi aşım ücreti 0,000049KR/KB iken 28 Ocak 2020 itibarıyla 0,005 KR/KB olarak güncellenmiştir.
  • Paket kapsamında sunlian haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunlian internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​