Büyük Fırsat 1 GB Paketi

Büyük Fırsat 1 GB Paketi

Şimdi Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelenlere Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB Cepten İnternet sadece 19 TL!

Paket Bilgisi

Büyük Fırsat 1 GB Paketi ile Her Yöne 500 DK , Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB Cepten İnternet sadece 19 TL!
Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelmiş olmanız yeterli!
Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi’mize bekliyoruz.

Büyük Fırsat 1 GB Paketi 14.02.2019 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. 14.02.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Bu paket yerine satın alabileceğiniz benzer içerikteki paketler:

Benzersiz 2 GB Paketi
Dönüşen 2 GB Paketi

19TL/Ay
Her Yöne
Konuşma
500 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten
İnternet
1 GB

FIRSAT 1GB yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​
Hangi Paket?  Büyük Fırsat 1 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 1 GB İnternet
Ne Öderim? 19 TL / AY
Nasıl Alırım? FIRSAT1GB yaz 5555'e gönder

Faturasız müşteriler FIRSAT1GB yazıp 5555 'a SMS gönderin.

 • 20.10.2016 tarihi itibarıyla, paketin hatlarına tanımlanmasının üzerinden 12 ay geçmiş olan müşteriler paketten 19 TL'ye faydalanacaktır.
 • Büyük Fırsat 1 GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 23 TL'dir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • Büyük Fırsat 1 GB Paketi'nden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • AVEA paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • 23.02.2016 tarihi itibariyle ilgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Pakete kayıt olan müşteriler, avantajlı hizmet ve tekliflerden haberdar olabilmeleri amacıyla TT Grup Abonelik Bilgisi İşleme İzni vermiş olurlar. İzni iptal etmek için IPTAL yazılarak 8070'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Detaylar için tıklayınız.
BÜYÜK FIRSAT 1 GB PAKETİ
PAKETE KAYIT FIRSAT1GB --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN FIRSAT1GB --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL FIRSAT1GB --> 5555

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*123#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​