Pttcell Dört Dörtlük Paketi

Pttcell Dört Dörtlük Paketi

Paket Bilgisi

Pttcell Dört Dörtlük Paketi'nde 24.10.2023 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, ilgili paket anılan tarih itibariyle kapatılacaktır. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler paket kapsamında sunulan faydalardan geçerlilik süresi sonuna kadar yararlanacaktır.

Pttcell’den Dört Dörtlük Paket! Her yöne 400 dakika, 100 SMS ve 1 GB cepten internet ayda sadece 59 TL! Üstelik Pttcell’ilerle sınırsız konuşma hediye.

Pttcell Dört Dörtlük Paketi 13 Şubat 2018 itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

 • Pttcell Dört Dörtlük Paketi faturasız bireysel Pttcell müşterileri için geçerlidir.
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 59 TL'dir.
 • Paket kapsamında 30 gün boyunca geçerli grup içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 400 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve 1 GB cepten internet sunulmaktadır.
 • Paketten yararlanmak için "DORT" yazıp 1788'e SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca pttcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler'deki ilgili menüden veya Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak da paket alınabilir.
 • Paket kapsamındaki grup içi sınırsız konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşer.
 • Paket kapsamındaki 400 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilir.
 • Her yöne dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Paket kapsamında sunulan 100 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamındaki tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan, yurt içi cepten data için geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Paketin geçerlilik süresi içerisinde paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı tükendiğinde ve ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi/kullanım hakkı bulunmadığı takdirde yapılacak kullanımlar için geçerli aşım ücreti 0,03 TL/100 KB’dır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinir. 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik yenilenir.Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez.Paket 30 günden önce yenilenmek istendiğinde, iptal edilip sonrasında ay içerisinde tekrar alınarak yenilenebilir.
 • Paketin yenileceği sırada, hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca hattın bakiye sorgusu yapılır ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (17 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilenir. 29 gün boyunca bakiyenin paket ücretinin altında olması halinde ise 29 günün sonunda paketin yenilenme özelliği iptal olup, paket tekrar yenilenmez.
 • Paket iptali "IPTALDORT" yazıp 1788'e SMS gönderilmesi, Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
 • Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez.
 • Paket 30 günden önce yenilenmek istendiğinde, iptal edilip sonrasında ay içerisinde tekrar alınarak yenilenebilir.
 • 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; geçerlilik süresinin sonunda paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. KALANDORT yazıp 1788'e SMS göndererek kalan kullanım hakları öğrenilebilir.
 • Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, SMS için adet, data için ücretlendirme periyodu 1 byte olacaktır. Kullanım süresi (30 gün) içerisinde paket dahilindeki dakika, SMS ve data kullanım hakkı biterse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa abonenin mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılır. Kullanım süresi dolduktan sonra paket yenilenmezse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa yine abonenin mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • ​Pttcell avantajları için www.pttcell.com.tr'yi ziyaret edebilir, 444 6 788'i arayabilirsiniz.