3 Aylik 10 GB internet Paketi

3 Aylik internet Paketi

10 GB

İnternet

3 Aylik 10 GB internet Paketi

​​​​Cep telefonlarınız için çok avantajlı internet paketleri!

Şimdi cepten rahat rahat internet kullanmak isteyen müşterilere özel aylık internet paketleri.
Eğer sizin de internet ihtiyacınız var ise hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir paket seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanın! ​​​​​​​​​​​


80TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

3 Aylık 10 GB internet Paketi 3AY10 GB yaz 5555'e gönder 80​ ​TL

 • 3 Aylık 10GB İnternet Paket ücreti 15.03.2022 tarihi itibariyle 80 TL’dir.
 • ​Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Müşterilerimiz, Aylık Gündüz 10GB ve Aylık Gece 10GB internet paketlerine kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Aylık paketler iptal edilmediği müddetçe her ay otomatik olarak yenilenir.

3 Aylık 10 GB İnternet Paketi için KALAN 3AY10GB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.

3 Aylık 10 GB İnternet Paketi için IPTAL 3AY10GB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.


​​​

İlginizi Çekebilir

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Haftalık İnternet Paketi

10 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

200TL

Haftalık

Mobil Wifi

Bilgisayarımdan İnternet Paketleri

15 GB

İnternet

Taahhütsüz
Jet Mobil Modem
59TL

3 Aylık