KatKat İnternet Paketi

KatKat İnternet Paketi

KatKat İnternet Paketi ile İnternet Keyfiniz Hiç Bitmez!
​​

Paket Bilgisi

Bırakın internete girdiğinizde bu çok akıllı paket hemen devreye girsin! Ayda sadece 5 TL'ye 300 MB kullanın, üstelik sonrasında da her 300 MB cepten internet kullanımı için ek 5 TL ödeyerek içiniz rahat internet keyfini yaşamaya devam edin!

KatKat İnternet Paketi tek kullanımlık olmayıp, internet kullanım hakları bittikçe tekrar kayıt olma şartı da bulunmuyor!

Ne kadar internet kullandığınızı unutun, sizin yerinize KatKat İnternet Paketi düşünsün! Otomatik tanımlanan internet haklarınızla, paket aşımı olmadan cepten internete girmenin keyfini sürün!

​​​​
KatKat İnternet Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? KatKat İnternet Paketi
Ne Öderim? Sadece 5 TL!
Ne Alırım? Fatura dönemi boyunca Heryöne 300 MB
Ya Sonra? Paket kapsamındaki 300 MB bittikten sonra her 300 MB ek 5 TL!
Nasıl Alırım? KAT INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
​​
​​​​

TT Mobilli olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için TT Mobil bayilerine gelin.

 • Pakete Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifelerinden hizmet almakta olan tüm faturalı müşterilerimiz kayıt olabilir.
 • Paket kapsamında 5 TL'ye bir fatura dönemi boyunca geçerli 300 MB sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan 300 MB tükendiği anda, tekrar kayıt olunmasına gerek olmaksızın, otomatik olarak yeni bir 300 MB ek 5 TL karşılığında otomatik tanımlanır.
 • KAT INTERNET yazıp 5555'e mesaj göndererek KatKat İnternet paketine hemen sahip olabilirsiniz. Tarife/Paket internet kullanım haklarınız bittiği anda KatKat İnternet Paketi ile gönül rahatlığıyla cepten internete girmeye devam edersiniz. Paket kapsamında sunulan ilk 300 MB'ın dışında kullanmış olduğunuz ek 300 MB'ınızın kontrolü için KADEME INTERNET yazıp 5555''e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.
 • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan internet kullanım hakları bir sonraki aya devretmez, fatura dönemi sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanımı yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Paket kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. 
 • Fatura dönemi içerisinde paket iptal edildiği durumda; paket kapsamında verilen 300 MB'tan kullanılmayan MB'lar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 300 MB'tan sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı çalışmaya devam eder ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılır; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur. Paketin iptal edildiği ay aynı paket aynı fatura döneminin sonuna kadar tekrar alınamayacaktır.
 • Pakete kayıt olduktan sonraki internet kullanımları öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye internet haklarından düşer, KatKat İnternet paketi hakları en son devreye girer.
 • Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da TT Mobil'in faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık paket ücreti yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir. 
 • Kat Kat İnternet Paketi, tüm aşımsız internet paketleri (ör: Paket Aşımsız 100 MB İnternet Paketi, Paket Aşımsız 1 GB İnternet Paketi) ve sınırsız internet paketleri (ör: Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi, Sınırsız İnternet Paketi) ile beraber kullanılamaz. İlgili paketlerden birini almış olan müşterilerimizin müşteri hizmetleri aracılığıyla paketini iptal ettirerek Kat Kat İnternet Paketi'ni alması gerekmektedir. 
 • Bu paketten faydalanmak için başvuran  faturalı abonelere, %80-%100 kullanım sınırı SMS'leri ve Yenileme öncesi SMS'i gönderilecektir.

Paket kapsamında sunulan ilk 300 MB'ın dışında kullanmış olduğunuz ek 300 MB'ınızın kontrolü için KADEME INTERNET yazıp 5555'e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Son 12 saat hariçtir.

Bu çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL KAT INTERNET yazıp 5555'e mesaj gönderebilirsiniz.