Her şey Dahil Midi Paket

Her şey Dahil Midi Paket


​​

Paket Bilgisi

Ayda sadece 25 TL’ye her yöne dakika ve bolca internet kullanımlarınızı sigortalayın, faturanızda sürprizlerle karşılaşmadan rahat rahat konuşun, mesajlaşın ve cepten internetin keyfini çıkarın!

​​​​​​
Her şey Dahil Midi Paket Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Her şey Dahil Midi Paket
Ne Öderim? Ayda sadece 25 TL !
Ne Alırım? Her yöne 500 Dakika, Her yöne 1000 SMS ve 1 GB Cepten İnternet
Nasıl Alırım? KAMU MIDI yazıp 5555' e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
​​​​​​
 • Paketten Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında ayda 25 TL'ye yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve yurt içi 1 GB 3G'li internet sunulmaktadır.
 • Paket; TT Mobil bayileri, TT Mobil Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla satın alınabilir.
 • SMS aracılığıyla paketi satın almak için KAMU MIDI yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket aboneliğini iptal etmek için IPTAL KAMU MIDI yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez satın alınabilir. Paket kapsamındaki dakika, internet ve SMS kullanım hakları hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılır. Kullanım yapmak için bilgilendirme SMS'ini bekleyiniz.
 • Paket iptal edildikten sonra aynı fatura dönemi içerisinde tekrar satın alınamaz. Paketin iptal edildiği fatura döneminden bir sonraki fatura döneminde istenirse tekrar satın alınabilir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan paket kapsamındaki dakikalar, SMS'ler ve internet kullanım hakkı fatura döneminin sonunda silinir. Paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler tüketildiğinde tarifelerdeki standart dakika ve SMS ücretlendirmesi geçerli olacaktır. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 0,00492 KR/KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenmektedir.Paket yenilenmeden önce SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılır ve tekrar satın alınamaz.
 • Faturasız hatta geçiş durumunda paket aboneliği sonlanır, paket kapsamında kalan dakikalar, SMS'ler ve internet kullanım hakkı silinir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hizmeti sadece WAP APN ve INTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamındaki SMS'ler web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Paket aktive edildikten sonra ilk faturada aylık paket ücreti aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
 • Paketini iptal eden müşteri aynı fatura dönemi içerisinde tekrar Her şey Dahil Midi Paketi satın alamayacak, Her şey dahil Mini ya da Maksi Paketi satın alabileceklerdir. Paketini iptal eden abonenin paketi tekrar alabilmek için bir sonraki fatura dönemini beklemesi gerekmektedir. 
 • Bu paketten faydalanmak için başvuran faturalı abonelere, %80-%100 kullanım sınırı SMS'leri ve Yenileme Öncesi SMS'i gönderilecektir.
 • Her şey Dahil Mini Paketi olan müşteri Her şey Dahil Midi Paket almak istediğinde Her şey Dahil Mini Paket otomatik olarak silinir ve Her şey Dahil Midi Paket müşteriye tanımlanacaktır. Her şey Dahil Midi Paketi olan müşteri Her şey Dahil Maksi Paket almak istediğinde Her şey Dahil Midi Paket otomatik olarak silinir ve Her şey Dahil Maksi Paket müşteriye tanımlanacaktır. İptal edilen paketin varsa kalan kullanım hakları hemen silincek ve yeni tanımlanan paketin kullanım hakları hemen tanımlanacaktır. Paketin iptal edildiği ay aynı paketi aynı fatura döneminin sonuna kadar tekrar alınamayacaktır. 
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı SES yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir. 9333 sesli yanıt sisteminin ücretsiz arayarak paketinizden kalan miktarı da öğrenebilirsiniz.

Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı SES yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak da kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Paket aboneliğini iptal etmek için IPTAL KAMU MIDI yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.

Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesinin yararlanabileceği cihaz kampanyaları için M.E.B. Cihaz Kampanyaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

​​