Yıkılan Paket

Yıkılan Paket

Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!

Paket Bilgisi

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet içeren Yıkılan Paket teklifi yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 8 Nisan itibariyle geçerli olacak Yıkılan Paket teklifimiz için lütfen tıklayın .

Efsane  Yıkılan Paket  ile  her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB cepten internet sadece  23 TL !

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını TT Mobil'in faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni TT Mobil faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin,  KAYIT  yazıp  1991 'e SMS gönderin, sadece  23 TL 'ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB cepten internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık!

​​
 • 20.10.2016 tarihi itibarıyla müşteriler paketten 25 TL'ye faydalanacaktır.
 • 21 Şubat 2013 tarihi itibarıyla, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internetten oluşan Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Yıkılan Paket'in fiyatı 23 TL olup, TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAYIT yazıp, 1991 'e mesaj atarak Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in Katlayan,  Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan dışındaki tarifelerinde olmaları gerekmektedir. 
 • Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşteriler, diğer yeni müşteriye özel tekliflerden ya da cihaz kampanyalarından faydalanamazlar.
 • Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden her 30 günde bir kez faydalanılabilinir. 
 • Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifi kapsamındaki tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Yıkılan Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Yıkılan Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar KAYIT yazıp 1991 'e göndererek, Yıkılan Paket'i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Yıkılan Paket kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Yıkılan Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
​​​​​​​​​​​​​​​

Yıkılan Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN yazıp 1991 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​
​​