Ana İçeriğin Başı

Kampanya Bilgisi

Tivibu ile TV keyfi şimdi TT Mobilliler'e özel fırsatlarla evinizde!  24 ay sözünüze Tivibu  avantajlı teklifleri  TT Mobilliler'e Tivibu’dan Fırsat Kampanyasında! Sinemaseverlere Tivibu  Sinema Paketi ile en iyi filmler ayda 15 TL, hem sinema hem spor olsun diyenlere Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarıyla birlikte Tivibu  Süper Paket ayda 29 TL.

​​

Ne alırım ne Öderim?

TT Mobilliler'e Tivibu'dan Fırsat Kampanyası aşağıdaki Tivibu paketleri için geçerlidir.

TT Mobilliler'e Tivibu 29 TL Fırsat Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paket Adı Kampanyalı Fiyat (vergi dahil) x 24 Ay İndirim Tutarı x 24 Ay Taahhüt Süresi Aktivasyon Ücreti x 12 Ay
Sinema Paketi 15 TL 23 TL 24 Ay 2,5 TL
Süper Paket 29 TL 49 TL

*Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.

* Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

*Kampanya sonrası yürürlükteki tarife geçerli olacaktır.

Tivibu Uydu sözleşmesi detayları için tıklayınız.

​​​​

Kampanyadan sadece  mevcutta  bireysel TT Mobilli faturalı , faturasız hat sahibi  olup  ve  yeni Tivibu abonesi olanlar  faydalanabilecektir. Kampanyadan Mevcut bireysel  TT Mobil müşterileri  TIVIBU  yazıp  5000’e sms atarak  kampanya kodunu alabilirler.  Kampanya kodunu mutlaka saklamaları ve kampanya katılımı için Türk Telekom  Grup mağazaları  veya  444 5 375 Tivibu müşteri  hizmetlerine başvurmaları gerekmektedir. Her bir TT Mobil müşterisi kampanyadan 1 kez faydalanabilir. 5000’a gönderilen sms’lerde 1 sms bedeli alınmaktadır.

  • Kampanyadan sadece  mevcutta  bireysel TT Mobilli faturalı , faturasız hat sahibi  olup  ve  yeni Tivibu abonesi olanlar  faydalanabilecektir.
  • Kampanya,  1 Aralık 2015 -29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt alınmaktadır.
  • Kampanya kapsamında  60 TL tutarındaki  Uydu  iç  kurulumu ücretsizdir.
  •  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı olarak Uydu   Dış Kurulum peşin 125 TL ya da  taksitli  132 TL (11 TL x 12 Ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
  • Aktivasyon ücreti aylık 2,5 TL olarak 12 ay taksitle faturalandırılacaktır.
  • Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
  • Kampanya koşullarına, kampanya ile ilgili bilgilere, hizmet tarifeleri ve benzeri güncel bilgilere www.tivibu.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz
  • Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.
  • Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir. Abonelik iptali halinde mülkiyeti TTNET’e ait cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktir de cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.