Ziraat Emekli Fırsat 5 Tarifesi

Ziraat Emekli Maaş Müşterilerine Özel

Ziraat Emekli Fırsat 5 Tarifesi

5 GB

İnternet

750 DK
750 SMS

Ziraat Emekli Fırsat 5 Tarifesi

​​Türk Telekom’dan Ziraat Bankası emekli maaşı müşterilerine çok avantajlı tarife!

Şirketimizce sunulan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla hemen yararlanabilirsiniz! Tarifenizdeki dakika, SMS ve GB’larınız bittiğinde otomatik olarak durur ve aşım ücreti ödemezsiniz.

Ziraat Emekli Fırsat 5 tarife ve kampanyası 18 Ocak 2024 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

​​

15 Şubat 2024 tarihinde Ziraat 5GB Tarifesinin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücreti revize edilmiştir. Yeni ücretler; ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir.​​​

Ek Bilgiler

Ziraat Emekli Maaş Müşterilerine Özel
Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma
Sil Süpür Hediyeleri
Ücretsiz BiP ve YaaY
223,89TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Tarife İçeriği
750 DK
750 SMS
5GB cepten internet
Ek Faydalar
Türk Telekom Mobillilerle Sınırsız Konuşma
Sil Süpür Hediyeleri
Tarife Taahhütlü Fiyat**223,89 TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat***310​ TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Ek Faydaların kullanım detayları için; Detaylar sekmesine bakınız.

**Belirtilen fiyatlar tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Şirketimizce sunulan faturasızdan tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli Fırsat 5 Tarifesi'nde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için,geçerli olacak fiyatlardır.

**12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma sözü vererek indirimli fiyattan yararlanmak için Ziraat Bankası'ndan Emekli maaşı alan abonelerin; ZIRAAT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazarak 5555'e gönderip gelen SMS'e ZIRAAT ONAY yazıp göndermesi gerekmektedir.

Yaz Kampanyası

Aktivasyon işleminin tamamlanmasıyla birlikte Yaz Kampanyası otomatik olarak tanımlanacaktır.

Yaz Kampanyasından, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde, kampanyanın geçerli olduğu faturalı tarifelerden birine yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan yeni bireysel müşteriler faydalanabilecektir.

 • Taahhüt veren veya vermeyen müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanya aktivasyon işlemi sonrasında otomatik tanımlanır. Müşterinin kampanyaya kayıt olmasına gerek bulunmamaktadır.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca hattına tanımlı mevcut tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden indirim hakkı tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan indirim faydasının tanımlanması akabinde abonelere SMS yolu ile bilgi verilecektir. Bahse konu indirim faydası ilgili SMS akabinde kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Yukarıda koşulları belirtilen kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında verilen indirimler ile ilgili herhangi bir cayma bedeli yansımayacak; ancak ilgili tarife çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar anılan tarifeye ilişkin koşullarda belirtildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Kampanya 12 fatura dönemi geçerli olup, kampanyanın geçerli olduğu tarifelere gelerek kampanyadan faydalanmaya hak kazanmış abonelerimiz, taahhüt verdikleri dönem itibariyle ve hatlarına tanımlanmış Yaz Kampanyası süresince Yaz kampanyalı taahhütlü fiyattan yararlanacaktır. Hatta tanımlanmış Yaz Kampanyası süresinin taahhüt döneminden daha önce sona ermesi durumunda, abonelerimiz tarifelerin Yaz kampanyasız taahhütlü fiyattan yararlanmaya devam edecektir.

Bip ve Yaay Kampanyası


 • Bip ve Yaay kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Taahhüt Detayları


 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye geçtikten sonra Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma sözü vererek indirimli fiyattan yararlanmak için Ziraat Bankası'ndan Emekli maaşı alan abonelerin; ZIRAAT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazarak 5555'e gönderip gelen SMS'e ZIRAAT ONAY yazıp göndermesi gerekmektedir.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifede kalacağına dair taahhüt verip, 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında yararlandıkları indirim toplamı ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olan tutar kadar cayma bedeli yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.

Tarife Kapsamı


 • Ziraat Emekli Fırsat 5GB Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5GB cepten internet ve tüm Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma verilmektedir.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, mobil faturasız tarifelerimizden veya diğer faturalı tarifelerimizden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Müşterinin emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alıp almadığı ilettikleri TC Kimlik Numarası ile kontrol edilecektir. Aynı TC Kimlik numarası ile yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla Ziraat Bankası Emekli Tarifesi ’ne kaydolan 3 müşteri, Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ziraat Bankası Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri olacak şekilde toplamda 4 kişi faydalanabilecektir.
 • Mevcut müşteriler ZIRAAT EMEKLI FIRSAT 5GB yazıp 5555’e göndererek tarifeye kayıt olabilir.
 • ​Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 16.01.2023 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 16.01.2023 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom Ziraat Emekli Fırsat 5GB faturalı mobil tarifesinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tekrar taahhüt veren müşteriler indirimli fiyattan yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • Şirketimiz tarife fiyatında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • KDV ve ÖİV dâhildir.

Kalan Kullanım Sorgulama


 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.​​​​​​​

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları


 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.​​​​​​​
​​​​

İlginizi Çekebilir