Okulda HİT 5+5 Tarifesi

6-15 Yaş Arası

Okulda HİT 5+5 Tarifesi

5+5* GB

İnternet

500 DK
500 SMS

Okulda HİT 5+5 Tarifesi

Türk Telekom’dan çocuklar için eğlenceli, aileler için güvenli HİT teklifleri!

5 GB cepten internet, 5 GB sosyal medyada (Facebook, Instagram, Youtube, X, TikTok, Snapchat) geçerli internet, sınırsız WhatsApp mesajlaşma, Türk Telekom mobillilerle sınırsız konuşma, 500 dakika ve 500 SMS içerir.

Tarifenin cepten internet, sosyal medya interneti ve sınırsız WhatsApp mesajlaşma faydaları yalnızca hafta içi 06:00-22.00 arası ve hafta sonu tüm saatlerde geçerlidir.

23.07.2024 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.


Ek Faydalar

6-15 Yaş Arası
5 GB Sosyal Medya
Zaman Kısıtlamalı Tarife
12 Aylık Ücretsiz Safe Family
Sınırsız Whatsapp Mesajlaşma
Ses/SMS/İnternet Aşımına Kapalı
Avatar Servisi
Ücretsiz Çağrı Engelleme Servisi
145TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Okulda HİT 5+5 Tarifesi​
Tarife İçeriği 5 GB cepten internet
5 GB Sosyal Medya*
500 DK
500 SMS
Ek Faydalar Sınırsız Whatsapp
Türk Telekom Mobillilerle Sınırsız Konuşma
12 Ay Taahhütlü Tarife Ücreti* 145 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti** 760 TL
Devlete Ödenecek Tutarlar Güncel ücretler için tıklayınız.
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi İnternet aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Dakika aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi SMS aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*5 GB Sosyal Medya Facebook, Instagram, X, Youtube, Tiktok ve Snapchat’te geçerlidir.

**Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır. 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen 06-15 yaş arası müşterilerimiz, SOZ HIT TCKN GG/AA/YYYY yazıp 5555'e SMS gönderebilirler.

***12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan taahhütsüz tarife ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.


Ücretsiz Yaay Kampanyası


​​

YouTube Premium

 • 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium’la arka planda, çevrim dışı ve reklamsız bir deneyim yaşayın!

McAfee Safe Family


 • Gözünüz arkada kalmasın diye McAfee Safe Family ile çocuğunuz güvende! Üstelik McAfee Safe Family, HİT Tekliflerine özel 12 ay boyunca ücretsiz!
  McAfee Safe Family: Ebeveynlerin çocuklarının dijital yaşamını kolayca yönetebileceği, çocukları hareket halindeyken bile gerçek zamanlı olarak sınırlamalar belirleyebileceği bir güvenlik uygulamasıdır.

Çağrı Engelleme Servisi

 • Çağrı Engelleme Servisi ile ücretsiz olarak çocuğunuzu kimin arayabileceğini siz belirlersiniz. Yalnızca sizin belirlediğiniz numaraların çocuğunuza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Avatar Servisi

 • Çocuğunuzun hattını kişiselleştirebildiği Avatar dünyası! Avatar Servisi ile çocuğunuz ücretsiz olarak operatör ismini dilediği gibi değiştirebilir.

Hediye İnternet Servisi

  Çocuğunuzun interneti biterse kontrolü sizde! Türk Telekom hattınızdan çocuğunuzun hattına bir ay boyunca geçerli internet paketi gönderebilirsiniz.

Kampanyaların detayları için tıklayınız.

HİT tekliflerine özel öne çıkan marka ortaklıkları için tıklayınız.

Taahhüt Detayları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ HIT TCKN GG/AA/YYYY yazıp 5555'e SMS gönderdikten sonra gelen SMS içeriğinde belirtilen şekilde cevap verilerek taahhüt işleminin tamamlanması gerekmektedir. ​
 • HİT tarifelerinin taahhütlü fiyatlarından yararlanılabilmesi için hat sahibinin “SOZ HIT TCKN GG/AA/YYYY” SMS’i içerisinde TCKN’si kullanılan çocuğun anne veya babası olması zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Sadece 06-15 yaş arasında olanlar taahhüt verebilir.
 • Müşteriler taahhüt kapsamında sunulan aylık ücret indiriminden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle yararlanmaya başlayacak olup, 12 fatura dönemi boyunca faydalanmaya devam edecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına 12 dönemlik taahhüdü baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • 1 TCKN yalnızca 1 kez HİT tarifelerinden yararlanabilir.
​​

Tarife Kapsamı

 • Okulda HİT 5+5 Tarifesi, yurt içi her yöne 500 dakika, Türk Telekom Mobillilerle sınırsız dakika, her yöne 500 SMS, yalnızca hafta içi 06:00-22.00 arası ve hafta sonu tüm saatlerde geçerli 5 GB cepten internet, 5 GB sosyal medya yönüne (Facebook, Instagram, X, Youtube, TikTok, Snapchat) geçerli internet ve tarife kapsamında sunulan data hakkından düşmeyecek şekilde WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşma hakkı içermektedir.
 • Tarife kapsamında sunulan dakika, SMS veya internet faydalarının tükenmesi durumunda, hatta tanımlı başka paket yok ise; tükenen fayda erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Okulda HİT 5+5 tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basabilir veya Online İşlemler uygulamasından da ek paket seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.

Kalan Kullanım Hakkı

 • Tarife kapsamında kalan bilgilerine Türk Telekom Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

444’lü Aramalar

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​

Hit Tarifeler

Tarifeler

Fiyat

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Tarife
Hep HİT 2GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
120TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hep HİT 5+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
170TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hep HİT 10+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
200TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hep HİT 15+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
220TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hafta Sonu HİT 2GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
120TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hafta Sonu HİT 5+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
170TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hafta Sonu HİT 10+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
200TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Hafta Sonu HİT 15+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
220TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Okulda HİT 2GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
120TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Okulda HİT 5+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
170TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Okulda HİT 10+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
200TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Okulda HİT 15+5GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
220TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.