Uğurlu 6GB Tarifesi

Yeni Hat Alanlara Özel %15 İndirim

Uğurlu Tarifesi

6 GB

İnternet

1000 DK
250 SMS

Uğurlu 6GB Tarifesi

​Uğurlu 6GB Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 6 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS içermektedir.

Ek Faydalar

Yeni Hat Alanlara Özel %15 İndirim
Taahhüde Özel İlk Ay 20 GB İnternet
e-dergi Üyeliği
Sınırsız YaaY
290TLAylık

12 ay taahhütlü ücrettir. Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi ve karşılığında gelecek mesaja cevap olarak “ONAY” yazılıp gönderilmesi gerekmektedir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Ücretlendirme

Yeni Hat Alanlara

246 TL / AY

Numarasını Türk Telekom’a Taşıyanlara

290 TL / AY

12 ay taahhütlü ücrettir. Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi ve karşılığında gelecek mesaja cevap olarak “ONAY” yazılıp gönderilmesi gerekmektedir.

 
Uğurlu 6GB Tarifesi
Tarife İçeriği​
1000 DK
250 SMS
​6GB cepten internet
Ek Faydalar*​
İlk Ay 20GB Internet****
e-dergi
Yeni Hat Tesisi Müşterilerine Özel Taahhütlü Fiyat*246 TL
Tarife Taahhütlü Fiyat**290 ​TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat***540 TL
Devlete Ödenecek Tutarlar​
Güncel ücretler için tıklayınız.
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri devreye girecek.
Sonrasında güncel aşım ücretleri ile ücretlendirilmeye devam edilecektir.
Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Otomatik Akıllı SMS Paketleri devreye girecek.
Sonrasında güncel aşım ücretleri ile ücretlendirilmeye devam edilecektir.
Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​​

*Yeni hat tesisi yolu ile tarifeye gelerek 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren ve Hoş Geldiniz Kampanyası'na kaydolan bireysel müşteriler için geçerli fiyatlardır. Detaylar için Hoş Geldiniz Kampanyası bölümünü inceleyebilirsiniz. Kampanyaya kayıt olabilmek için HOS GELDINIZ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

**Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler.

***12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan taahhütsüz tarife ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

****İlk ay 20GB internet faydası 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü veren müşterilerimiz için geçerlidir.​

Hoş Geldiniz Kampanyası

 • ​İlgili kampanyadan tarifeye yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan ve 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalma taahhüttü veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Aboneler kampanyaya tarifeye kayıt oldukları tarihten itibaren 31 gün içerisinde kampanyaya kayıt olabileceklerdir.
 • Kampanyaya kayıt olabilmek için HOS GELDINIZ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak;

 • Uğurlu 6GB Tarifesi'ne gelen müşteriler 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 44 TL indirim hakkı kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya taahhütlü olup, 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • Taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden birine geçiş yapan abonelere geçiş esnasında cayma bedeli yansıtılmayacak olup, abonelerin yeni taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüde aykırılık oluşması halinde, taahhütleri kapsamında o güne kadar yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapması halinde kampanya iptal edilecektir.
 • Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bip ve Yaay Kampanyası

Bip ve Yaay kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlk Ay 20 GB İnternet

 • İlk Ay 20GB Ek İnternet Paketinden Aşımsız Uğurlu Tarifelere kaydolarak kayıt tarihlerinden itibaren 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında bir ay geçerli yurt içi 20GB internet hakkı ücretsiz sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 135 TL’dir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı bir ay süre ile geçerlidir. İlgili paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi yada faydası bulunmuyor ise abone kullanımlarında mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde paket iptal edilecektir.
 • Taahhütün bozulması durumunda 20GB internetin bedeli olan 135 TL cayma bedeli hesabına yansıtılacaktır. Detaylar taahhüt detayları bölümünde yer almaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir ay dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan fayda bu süre sonunda silinecek, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz, söz konusu pakete kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

E-dergi de Sınırsız İnternet

 • Tarifeye yeni hat tesisi ve numara taşıma ile katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasını kullanım ve uygulamada geçerli sınırsız internet hakkı bulunmaktadır.
 • e-dergi ücreti belirtilen tarife fiyatına dahil olup ayrıca faturaya yansıtılmamaktadır.
 • Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformumuz e-dergi hakkında bilgi edinmek ve indirmek içintıklayınız.
 • ​Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. e-dergi mobil uygulaması yurt içi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetiniz bulunduğu için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmemektedir.
 • Faturalıdan faturasıza geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren ya da numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmek için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın almanız gerekmektedir.
 • ​Uygulamayla ilgili detaylar için tıklayınız .

Taahhüt Detayları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e göndererek gelen SMS'e ONAY yazıp cevap verilerek taahhüt işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 • ​​​Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. (fatura döneminden itibaren 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Belirtilen şekilde taahhüt veren abonelere, taahhüt kapsamındaki indirimin yanı sıra 135 TL değerindeki bir ay geçerli 20 GB internet hakkı ilk ay ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına 12 dönemlik taahhüdü baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır. Yararlandiginiz indirim tutarinizin yansiltilmasi durumunda 20GB internet bedeli olan 135 TL cayma bedelinize dahil edilecektir.
 • 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Yararlandiginiz indirim tutarinizin yansiltilmasi durumunda 20GB internet bedeli olan 135 TL cayma bedelinize dahil edilecektir.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.

Tarife Kapsamı

 • Uğurlu 1GB, Uğurlu 3GB, Uğurlu 6GB, Uğurlu 10 GB, Uğurlu 15GB, Uğurlu 20GB ve Uğurlu 25GB tarifeleri her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 3GB, 6GB, 10GB, 15GB, 20GB ve 25GB cepten internet seçenekleri ile taahhüt veren müşterilere özel ilk ay 20GB internet içermektedir.
 • Tarife kapsamında sunulan 1000 dakika konuşma hakkı tükendiğinde abonenin hattına 250 dakikalık Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında abone standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
  Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS hakkı tükendiğinde abonenin hattına 250 SMS'lik Otomatik Akıllı SMS Paketleri tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında abone standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
  ​Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
 • MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • İnternet güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Uğurlu Tari​felere yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basabilir veya Online İşlemler uygulamasından da ek paket seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
 • Uğurlu Tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşteriye 100 MB'lık kademeler şekilde internet paketleri tanımlanacaktır. 6 kademe tanımlanma sonrasında müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Ücretlendirme detayları için tıkl​ayınız. ​
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 9 Ocak 2024 tarihi itibariyle Uğurlu Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız .
 • Tarifeler kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, kapsamında ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 09.01.2024 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
​​

Kalan Kullanım Hakkı

 • Tarife kapsamında kalan bilgilerine Online İşlemler Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

444’lü Aramalar

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​

Uğurlu Tarifeler

Tarifeler

Tarife Adı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Tarife
Uğurlu 1GB Tarifesi
Tarife Adı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
220TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Uğurlu 3GB Tarifesi
Tarife Adı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
255TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Uğurlu 10GB Tarifesi
Tarife Adı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
335TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Uğurlu 15GB Tarifesi
Tarife Adı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
390TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Uğurlu 20GB Tarifesi
Tarife Adı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
445TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Uğurlu 25GB Tarifesi
Tarife Adı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
495TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.