HİT Akıllı Çocuk Saati 3GB Tarifesi

Çocuk Saatine Özel

HİT Akıllı Çocuk Saati 3GB Tarifesi

3 GB

İnternet

600 DK
600 SMS

HİT Akıllı Çocuk Saati 3GB Tarifesi

​​​​​​​​​​Çocuklarımız Türk Telekom ile güvende!

Türk Telekom Mağazalarımızdan Akıllı Çocuk Saati cihazı satın alan müşterilerimize özel ayda sadece 62 TL’ye HİT Akıllı Çocuk Saati 3GB Tarifesi! ​

Ek Faydalar

Çocuk Saatine Özel

*Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

HİT Akıllı Çocuk Saati 3GB
Cihaz ile Birlikte Satın Alındığında Aylık Ücret *62 TL*
Cihazsız Satın Alındığında Aylık Ücret **170 TL **
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet3 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi600 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS​​
600 SMS
Devlete Ödenecek TutarlarGüncel ücretler için tıklayınız.
​İnternetiniz Bittiğinde Aşım ÜcretlendirmesiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her YöneGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* TCL MT40X, TCL MT42 marka akıllı çocuk saati cihazı alıp yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla tarifeye gelen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

** Akıllı çocuk saati cihazı satın almayıp yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla tarifeye gelen müşterilerimiz için geçerli taahhütsüz fiyattır.

Türk Telekom mağazalarına gelerek Alcatel TCL MT40 veya TCL MT42 marka Akıllı Çocuk Saati cihazı satın alarak yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla Akıllı Çocuk Saatim 3GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • HİT Akıllı Çocuk Saati 3GB​ tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 600 dakika, her yöne 600 SMS ve 3 GB cepten internet sunulmaktadır.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda; Yurtiçi konuşma güncel aşım ücretleri için
  tıklayınız.
  SMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  Garanti Paketi yoksa Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
  Garanti Paketi varsa internet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 15.09.2022 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 15.09.2022 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Garanti Paketi satın alındığında, tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 5,18 TL’dir.
 • Paketi satın almak için GARANTILE yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Paket ilk defa alındığında ilk 3 fatura dönemi ücret yansıtılmayacak olup, 3. fatura döneminin sonunda ücretli olarak yenilenecektir.
 • Paket ücretli olarak yenilenmeden önce iptal edilmesi durumunda herhangi bir ceza ücreti yansıtılmayacaktır. Ancak paket tekrar satın alındığında ilk 3 fatura dönemi ücretsiz fayda verilmeyecek olup direkt ücretli olarak tanımlanacaktır.
 • Paket kapsamında internet erişiminiz sonlandırılacaktır. Fatura dönemi içerisinde tekrar internet erişimi sağlamak isterseniz farklı bir internet paketi almanız yeterlidir. Paketiniz yenilendiğinde internet erişiminiz sağlanacaktır.
 • Paketinizi satın alındığınız ilgili fatura döneminde, paketin tam ücreti faturanıza yansıtılır.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL GARANTI yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.
 • Paketinizi iptal etmeniz durumunda fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz. Yeni fatura dönemi itibarıyla tarifedeki internet bitince başka kampanya/tarife yoksa internet erişiminiz durdurulmayacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​

Akıllı Çocuk Saatim Tarifeleri

Tarife

Fiyat

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Tar
HİT Akıllı Çocuk Saati 1GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
42TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.