Rakipsiz Kamu 4

Kamu'ya Özel

Rakipsiz Kamu Tarifesi

4 GB

İnternet

1000 DK
250 SMS

Rakipsiz Kamu 4

​​​​​Tarifenizdeki internetin ve Türk Telekom mobillilerle sınırsız konuşmanın keyfini çıkarın! Üstelik Yeni Yıl Kampanyasıyla tarifenizden indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Rakipsiz Kamu 4 Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 4 GB internete ek olarak ilk ay 20 GB hediye internet, 1000 dakika konuşma, 250 SMS, Türk Telekom mobillilerle sınırsız konuşma ve Whatsapp'tan sınırsız mesajlaşma avantajı içermektedir.

Dilerseniz yakınlarınızı da tarifeden faydalandırabilirsiniz!

Kamu tarifesi başvuru koşullarını sağlıyorsanız tarifeye Hemen Başvur üzerinden kolayca geçiş talebinde bulunabilirsiniz. ​​

Ek Faydalar

Kamu'ya Özel
Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma
Taahhüde Özel İlk Ay 20 GB İnternet
3 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
235TLAylık

12 ay taahhütlü ücrettir. Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Rakipsiz Kamu 4​
Tarife İçeriği 1000 DK
250 SMS
4GB Cepten İnternet
Ek Faydalar 3 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma
WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma
Taahhüde Özel İlk Ay 20 GB İnternet
Kamu Kampanyalı Taahhütlü Fiyat* 175 TL
Kamu Kampanyalı Taahhütsüz Fiyat*380 ​ TL
Tarife Taahhütlü Fiyat235 TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat440 TL
Devlete Ödenecek TutarlarGüncel ücretler için tıklayınız.
​İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri devreye girecek. Sonrasında güncel aşım ücretleri ile ücretlendirilmeye devam edilecektir.
Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Otomatik Akıllı SMS Paketleri devreye girecek. Sonrasında güncel aşım ücretleri ile ücretlendirilmeye devam edilecektir.
Ücretlendirme detayı için ​​​ tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler.

**12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

​ ​

İlk Ay Hediye İnternet Kampanyası

 • 20 GB hediye ayrıcalığından tarifeye gelen ve 4.5G uyumlu cihaz ile SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde tarifelerine taahhüt verdikleri takdirde ilk ay hediye 20 GB ceprten internetten faydalanmaya başlayabilirler.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi ve gelen mesaja ONAY verilmesi gerekmektedir.
 • İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan 31 günlük 20GB internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 31 gün olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir.
 • İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları için mevcut tarife koşulları geçerli olacaktır.

Kamu Kampanyası

 • Aktivasyon işleminin tamamlanmasıyla birlikte Kamu Kampanyası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kamu Kampanyasından, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde, kampanyanın geçerli olduğu faturalı tarifelerden birine yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan yeni bireysel müşteriler faydalanabilecektir.
 • Taahhüt veren veya vermeyen müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanya aktivasyon işlemi sonrasında otomatik tanımlanır. Müşterinin kampanyaya kayıt olmasına gerek bulunmamaktadır.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca hattına tanımlı mevcut tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden indirim hakkı tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan indirim faydasının tanımlanması akabinde abonelere SMS yolu ile bilgi verilecektir. Bahse konu indirim faydası ilgili SMS akabinde kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • ​ Kampanya 12 fatura dönemi geçerli olup, kampanyanın geçerli olduğu tarifelere gelerek kampanyadan faydalanmaya hak kazanmış abonelerimiz, taahhüt verdikleri dönem itibariyle ve hatlarına tanımlanmış Kamu Kampanyası süresince Kamukampanyalı taahhütlü fiyattan yararlanacaktır.

Taahhüt Detayları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e göndererek gelen SMS'e ONAY yazıp cevap verilerek taahhüt işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 • ​​Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibarıyla 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. (fatura döneminden itibaren 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.)
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden abonelerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Cayma bedeli hesaplanırken, Yeni yıl kampanyasının sonlanması durumunda bu kampanya özelinde verilen indirimler hesaba dahil edilmeyecek, hesaplama tarifenin taahhütlü ve taahhütsüz fiyatları üzerinden yapılacaktır.
 • Bir ay geçerli 20GB internet için cayma bedeli hesaplanırken, taahhüde uyulmadığında yararlanılan indirim ile kalan ay ücretler toplamından lehinize olan tutar yansıtılır. Yararlandığınız indirim tutarınızın yansıtılması durumunda 20GB internet bedeli olan 135 TL cayma bedelinize dahil edilecektir.
 • ​5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.

Kimler Yararlanabilir?

 • Kamu Tarifelerinden, kamu çalışanları Türk Telekom mağazalarına giderek kurum kimliklerini ibraz etmeleri durumunda faydalanabileceklerdir.
 • Kurumda görevli olduğunu gösteren kurum kimliği veya emekli belgesi yeterlidir.
 • Kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla abone olabilecektir. Belirtilen kurumlarda çalışan bir kişi en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar.

Tarife Kapsamı

 • Tarife kapsamında sunulan dakika hakkı tükendiğinde abonenin hattına 250 dakikalık Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında abone standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
  Ücretlendirme detayı için Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS hakkı tükendiğinde abonenin hattına 250 SMS'lik Otomatik Akıllı SMS Paketleri tanımlanacaktır.10 defa tanımlama sonrasında abone standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
  Ücretlendirme detayı için Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
 • Rakipsiz Kamu Tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşteriye 100 MB kademeler şekilde internet paketleri tanımlanacaktır. 6 kademe tanımlanma sonrasında müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
  Detaylar için tıklayınız.
 • Rakipsitz Kamu 4 Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, Whatsapp'tan sınırsız mesajlaşma, 4 GB cepten internet ve İlk ay 20GB hediye cepten internet içermektedir.
 • Tarife ile verilen dakika, sms ve internet faydası sonraki döneme devretmez, aşımlar ücretlendirilir. Dakika ve sms paketlerinin tükenmesi halinde her biri için 60 TL karşılığında 250 dakika veya sms otomatik konuşma ve sms paketleri devreye girer. Bu ek paketlerden en fazla 10 kez yararlanılabilir. Sonrasında yapılan kullanımlar güncel aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilir.​
 • Rakipsiz Kamu 4 Tarifesine online başvuru kanalları üzerinden başvurabilirsiniz.
 • Online başvurularda 81 il ve ilçe merkezlerine 24 saatte, köy ve kasabalar için 72 saatte teslimat yapılmaktadır.
 • Online satış kanalından numara taşıma ve yeni hat tesisi ile faturalı tarifelere yapılan başvuruların aktivasyon işlemlerinde Dijital kurye ücreti 40 TL olarak tek seferlik ilk faturaya yansıtılır.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir. Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır. Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır.
​​​​​​

Rakipsiz Kamu Tarifeleri

Tarifeler

Tarife Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Tarife
Rakipsiz Kamu 8
Tarife Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
280TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Rakipsiz Kamu 12
Tarife Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
315TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Rakipsiz Kamu 20
Tarife Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
400TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Rakipsiz Kamu Prime 30
Tarife Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
525TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.