Ezber Bozan Plus 1000 Tarifesi

İnternetini Kendin Belirle

Ezber Bozan Plus Tarifeler

100 MB

İnternet

1000 DK
250 SMS

Ezber Bozan Plus 1000 Tarifesi

​​​​​​​ Ezber Bozan Tarifelere gelin, tarifenize özel ek internet paketleri ile tarifenizi değişen ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz, özgürce seçim esnekliği sunan Ezberbozan dünyasına adım atın!

Bu tekliften sadece Türk Telekom mağazalarından yararlanılabilir.

Ek Faydalar

İnternetini Kendin Belirle
e-dergi Üyeliği
Sınırsız YaaY
Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Ezber Bozan Plus 1000 Tarifesi
Tarife İçeriği 1000 DK
250 SMS
100MB cepten internet
Ek Faydalar e-dergi
Ezber Bozan Plus'a özel ek internet paketleri
Tarife Taahhütlü Fiyat 205 TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat 410 TL
Devlete Ödenecek TutarlarGüncel ücretler için tıklayınız.
​ İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri devreye girecek,
sonrasında güncel aşım ücretleri ile ücretlendirilmeye devam edilecektir.
Ücretlendirme detayı içintıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Otomatik Akıllı SMS Paketleri devreye girecek,
sonrasında güncel aşım ücretleri ile ücretlendirilmeye devam edilecektir.
Ücretlendirme detayı içintıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​

Ezber Bozan Plus Tarifenizin yanında internet ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz Yeni Ezber Bozan Ek İnternet Paketlerinin fiyat bilgileri aşağıdaki gibidir:

Yeni Ezberbozan Ek İnternet PaketleriPaket İçeriğiEk Paket Taahhütlü Fiyat**Ek Paket Taahhütsüz Fiyat
Yeni Ezber Bozan 2GB2GB cepten internet12 TL65 TL
Yeni Ezber Bozan 5GB5GB cepten internet30 TL80 TL
Yeni Ezber Bozan 10GB10GB cepten internet60 TL110 TL
Yeni Ezber Bozan 15GB15GB cepten internet85 TL
125 TL
Yeni Ezber Bozan 20GB20GB cepten internet110 TL150 TL
Yeni Ezber Bozan 25GB25GB cepten internet130 TL
180 TL

**Belirtilen fiyatlar taahhütlü ek internet paketi fiyatları, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

***Yeni Ezber Bozan Ek İnternet Paketlerinden sadece Ezber Bozan Plus ve Yeni Ezber Bozan Tarifelerindeki müşterilerimiz faydalanabilirler. Detaylar için Yeni Ezber Bozan Ek İnternet Paketleri Detaylarını inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom mağazalarına gelerek Ezber Bozan Plus Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

 • Ezber Bozan Plus 500, Ezber Bozan Plus 1000, Ezber Bozan Plus 1500 ve Ezber Bozan Plus 3000 tarifeleri 100 MB cepten internet ve her yöne 250 SMS ile birlikte her yöne 500DK, 1000DK, 1500DK ve 3000DK konuşma seçenekleri ve e-dergi kullanımı içermektedir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda;

 • Tarife kapsamında sunulan 1000 dakika konuşma hakkı tükendiğinde abonenin hattına 250 dakikalık Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında abone standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.​​​
  Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS hakkı tükendiğinde abonenin hattına 250 SMS'lik Otomatik Akıllı SMS Paketleri tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında abone standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
  Ücretlendirme detayı için tıklayınız.
 • MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • İnternet güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Ezber Bozan Plus Tarifelere yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla Türk Telekom Mağazaları aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Ezber Bozan Plus Tarifelerinden herhangi birine kayıt olan müşteriler ilk 3 ay içerisinde Bireysel Faturalı tarifeler arasındaki istediği tarifeye geçiş yapabileceklerdir.​
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basabilir veya Türk Telekom uygulamasından da ek paket seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ezber Bozan Plus Tarifelere özel ek internet paketlerini satın Türk Telekom uygulamasını kullanabilir veya 5555'e SMS gönderebilirsiniz.
 • Ezber Bozan Plus Tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 30,47 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 182,82 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 12.02.2024 tarihi itibariyle Ezber Bozan Plus Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan e-dergi ek faydasından yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, kapsamında ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 12.02.2024 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. (fatura döneminden itibaren 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Belirtilen şekilde taahhüt veren abonelere, taahhüt kapsamındaki indirim sunulacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına 12 dönemlik taahhüdü baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Cayma bedeli hesaplanırken, hesaplanacak indirimler toplamı ve kalan ay ücretler toplamı taahhütlü ve taahhütsüz fiyatlar üzerinden yapılır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Yeni Ezber Bozan Aylık Ek Data Paketi Portföyü'nden Yeni Ezber Bozan ve Ezber Bozan Plus Tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Yeni Ezber Bozan 2GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 2 GB internet hakkı sunulacak olup, taahhütsüz ücreti 65 TL, taahhütlü ücreti 12 TL'dir.
 • Yeni Ezber Bozan 5GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 5 GB internet hakkı sunulacak olup, taahhütsüz ücreti 80 TL, taahhütlü ücreti 30 TL'dir.
 • Yeni Ezber Bozan 10GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 10 GB internet hakkı sunulacak olup, taahhütsüz ücreti 110 TL, taahhütlü ücreti 60 TL'dir.
 • Yeni Ezber Bozan 15GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 15 GB internet hakkı sunulacak olup, taahhütsüz ücreti 125 TL, taahhütlü ücreti 85 TL'dir.
 • Yeni Ezber Bozan 20GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 20 GB internet hakkı sunulacak olup, taahhütsüz ücreti 150 TL, taahhütlü ücreti 110 TL'dir.
 • Yeni Ezber Bozan 25GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 25 GB internet hakkı sunulacak olup, taahhütsüz ücreti 180 TL, taahhütlü ücreti 130 TL'dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketler kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir. İlgili paketler kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir dakika/SMS veya data paketi yada faydası bulunmuyor ise abone kullanımlarında mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aboneler Ezber Bozan Plus Tarifelerin üzerine alabileceği taahhütlü ve taahhütsüz özellikteki Yeni Ezber Bozan Ek İnternet Paketleri ile kendi tarifelerini kurgulayabilecektir. Abone üzerinde aynı anda sadece bir taahhütlü veya taahhütsüz Yeni Ezber Bozan Ek Data Paketi aktif olabilecektir.
 • Yeni Ezber Bozan Ek İnternet Paketlerinden sadece Ezber Bozan Plus ve Ezber Bozan Plus Tarifelerindeki müşterilerimiz faydalanabilirler. Detaylar için Yeni Ezber Bozan Ek İnternet Paketleri Detaylarını inceleyebilirsiniz.
 • Abonelerin taahhütlü Yeni Ezber Bozan paketini iptal etmesi, taahhütlü bir Yeni Ezber Bozan ek paketinden farklı bir taahhütlü veya taahhütsüz Yeni Ezber Bozan ek paketine geçmesi ve Ezber Bozan Plus tarifelerden ayrılması yolu ile ek paketinin iptal edilmesi durumunda, abonelere taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalmaları koşulu ile cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan veya TT Mobil faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır. Taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamına taahhütlü olarak alınan ve taahhüt süresi henüz tamamlanmamış olan Yeni Ezber Bozan ek internet paketinin veya paketlerinin taahhüt indirimleri de dahil edilecektir.
 • Taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden birine geçiş yapan abonelere geçiş esnasında cayma bedeli yansıtılmayacak olup, abonelerin yeni taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüde aykırılık oluşması halinde, taahhütleri kapsamında o güne kadar yararlanılan tüm indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecek, bir sonraki döneme devretmeyecektir. Paketlerin geçerlilik süresi sonunda, paketlerin yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise otomatik olarak yenilenecektir.
 • Abonelerin Yeni Ezber Bozan ek internet paketini geçerlilik süresi dolmadan iptal etmesi durumunda veya farklı bir Yeni Ezber Bozan ek internet paketine geçerek mevcut Yeni Ezber Bozan ek internet paketinin otomatik olarak iptal olması durumunda abonenin eski paketinden kalan faydalar varsa silinecektir ve abone eski paketinden yaptığı kullanım miktarına göre ücretlendirilecektir.
 • Yeni Ezber Bozan ek internet paketlerini Türk Telekom uygulamasından veya 5555'e SMS yolu ile satın alabilir ve almış olduğunuz paketi iptal edebilirsiniz. (Detaylar için aşağıdaki tabloyı inceleyebilirsiniz.)
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde paketler iptal edilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Müşterilerimiz, söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paket İsmiKayıtİptal
YENİ EZBER BOZAN 2GB TAAHHÜTLÜ EK İNTERNET PAKETİYENI EZBER BOZAN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 4GB TAAHHÜTLÜ EK İNTERNET PAKETİYENI EZBER BOZAN 4GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 4GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 10GB TAAHHÜTLÜ EK İNTERNET PAKETİYENI EZBER BOZAN 10GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 10GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 15GB TAAHHÜTLÜ EK İNTERNET PAKETİYENI EZBER BOZAN 15GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 15GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 20GB TAAHHÜTLÜ EK İNTERNET PAKETİYENI EZBER BOZAN 20GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 20GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 25GB TAAHHÜTLÜ EK İNTERNET PAKETİYENI EZBER BOZAN 25GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 25GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 2GB TAAHHÜTSÜZ EK İNTERNET PAKETİTAAHHUTSUZ YENI EZBER BOZAN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 4GB TAAHHÜTSÜZ EK İNTERNET PAKETİTAAHHUTSUZ YENI EZBER BOZAN 4GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 4GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 10GB TAAHHÜTSÜZ EK İNTERNET PAKETİTAAHHUTSUZ YENI EZBER BOZAN 10GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 10GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 15GB TAAHHÜTSÜZ EK İNTERNET PAKETİTAAHHUTSUZ YENI EZBER BOZAN 15GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 15GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 20GB TAAHHÜTSÜZ EK İNTERNET PAKETİTAAHHUTSUZ YENI EZBER BOZAN 20GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 20GB yazıp 5555’e SMS gönderin
YENİ EZBER BOZAN 25GB TAAHHÜTSÜZ EK İNTERNET PAKETİTAAHHUTSUZ YENI EZBER BOZAN 25GB yazıp 5555’e SMS gönderinIPTAL YENI EZBER BOZAN 25GB yazıp 5555’e SMS gönderin
 • 12.02.2024 itibarıyla tarifelere ; yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasını kullanım ek faydası ve uygulamada geçerli sınırsız internet hakkı bulunmaktadır.
 • Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformumuz e-dergi hakkında bilgi edinmek ve indirmek için ​tıklayınız.​​​​​​​
 • Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. e-dergi mobil uygulaması yurt içi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetiniz bulunduğu için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmemektedir.
 • 12.02.2024 sonrası faturalıdan faturasıza geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren ya da numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmek için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın almanız gerekmektedir.
 • Uygulamayla ilgili detaylar için tıklayınız.​​​​​​​
 • Tarife kapsamında kalan bilgilerine Türk Telekom Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​

Ezber Bozan Plus Tarifeler

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.