HİT Çocuk Saati 3GB Tarifesi

Çocuk Saatine Özel

HİT Çocuk Saati 3GB Tarifesi

3 GB

İnternet

500 DK
500 SMS

HİT Çocuk Saati 3GB Tarifesi

​​​​​​​​​​Çocuğunuz Güvende, İçiniz Rahat Olsun!

MediaMarkt müşterilerine özel ayda 60 TL’ye HİT Çocuk Saati 3GB tarifesi sadece Türk Telekom’da! ​

Ek Faydalar

Çocuk Saatine Özel
60TLAylık

*Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

HİT Çocuk Saati 3GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
HİT Çocuk Saati 3GB Tarifesi
İlk 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti*60 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti**170 TL
Tarife İçeriği
3​GB cepten
internet
 ​
500 DK
500 SMS
Devlete Ödenecek TutarlarGüncel ücretler için tıklayınız.
​İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Garanti Paketi yoksa Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Anlaşmalı Media Markt mağazalarından numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla Hesaplı Çocuk Saatim 3GB tarifesine kayıt olan müşterilerimizin 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 60 TL olarak uygulanacaktır.​

**Yeni aktivasyon, numara taşıma, geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

**Yeni aktivasyon veya numara taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

Anlaşmalı MediaMarkt mağazaları aracılığıyla numaranızı taşıyarak veya yeni hat aktivasyonu ile Hesaplı Çocuk Saatim 3GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • HİT Çocuk Saati 3GB​ tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 3 GB cepten internet sunulmaktadır.
 • Tarifeye, sadece anlaşmalı MediaMarkt mağazalarından yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda; Yurtiçi konuşma güncel aşım ücretleri için
  tıklayınız.
  SMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  Garanti Paketi yoksa Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
  Garanti Paketi varsa internet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 19.08.2022 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 19.08.2022 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına 12 dönemlik taahhüdü baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 5,18 TL’dir.
 • Paketi satın almak için GARANTILE yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Paket ilk defa alındığında ilk 3 fatura dönemi ücret tanımlanmayacak olup, 3. fatura döneminin sonunda ücretli olarak yenilecektir.
 • Garanti Paketiyle birlikte tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Paket ücretli olarak yenilenmeden önce iptal edilmesi durumunda herhangi bir ceza ücreti yansıtılmayacaktır. Ancak paket tekrar satın alındığında ilk 3 fatura dönemi ücretsiz fayda verilmeyecek olup direkt ücretli olarak tanımlanacaktır.
 • Paket kapsamında internet erişiminiz sonlandırılacaktır. Fatura dönemi içerisinde tekrar internet erişimi sağlamak isterseniz farklı bir internet paketi almanız yeterlidir. Paketiniz yenilendiğinde internet erişiminiz sağlanacaktır.
 • Paketinizi satın alındığınız ilgili fatura döneminde, paketin tam ücreti faturanıza yansıtılır.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL GARANTI yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.
 • Paketinizi iptal etmeniz durumunda fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz. Yeni fatura dönemi itibarıyla tarifedeki internet bitince başka kampanya/tarife yoksa internet erişiminiz durdurulmayacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayını​z.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Hesaplı Çocuk Saatim Tarifeleri

Tarife

Fiyat

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Tar
HİT Çocuk Saati 1GB Tarifesi
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
40TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.