Kurumunuza Özel 12GB Tarifesi

Yargıtay

Kurumunuza Özel Tarifeler

12 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS

Kurumunuza Özel 12GB Tarifesi

​​​​​Tarifenizdeki internetin ve Türk Telekom mobillilerle sınırsız konuşmanın keyfini çıkarın! Tekliflerimiz Yargıtay, Adalet Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Danıştay, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) çalışanlarına özeldir.​​​​​
Dilerseniz yakınlarınızı da tarifeden faydalandırabilirsiniz!

​​​​​Tarifeye katılım Türk Telekom Ofisleri ve Online Satış Kanalından gerçekleştirilmektedir. Türk Telekom Mağazaları için tıklayınız. ​
Tarife başvuru koşullarını sağlıyorsanız tarifeye Hemen Başvur üzerinden kolayca geçiş talebinde bulunabilirsiniz. ​​​​​
Online başvurularınızda sim kartınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir.


Ek Faydalar

Yargıtay
Adalet Bakanlığı
Ticaret Bakanlığı
Gençlik ve Spor Bakanlığı
Danıştay
Yüksek Seçim Kurulu
Türk Telekom Mobillilerle Sınırsız Konuşma
1 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
215TLAylık

12 ay taahhütlü ücrettir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Kurumunuza Özel Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
Kurumunuza Özel 12
Tarife İçeriği1000 DK
1000 SMS
12GB Cepten İnternet
Ek Faydalar
Türk Telekom Mobillilerle Sınırsız Konuşma1 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
Tarife Taahhütlü Fiyat*215 T​L
Tarife Taahhütsüz Fiyat**430 TL
Devlete Ödenecek TutarlarGüncel ücretler için tıklayınız.
​İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücre​​tleri için tıklayınız
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız
MMS ücretiGüncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.

*Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

**12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti fiyatlara dahil olmayıp ayrıca alınır.

​​

  Taahhüt Detayları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e göndererek gelen SMS'e ONAY yazıp cevap verilerek taahhüt işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 • ​​Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden abonelerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamları karşılaştırılarak abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarifeye katılım Türk Telekom Ofisleri ve Online Satış Kanalından gerçekleştirilmektedir.
 • Tarife başvuru koşullarını sağlıyorsanız tarifeye Hemen Başvur üzerinden kolayca geçiş talebinde bulunabilirsiniz. Online başvurularınızda sim kartınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir.

Kimler Yararlanabilir?

 • Kurumunuza Özel Tarifelerinden, Yargıtay, Adalet Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Danıştay ve Yüksek Seçim Kurulu çalışanları Türk Telekom mağazalarına giderek kurum kimliklerini ibraz etmeleri durumunda faydalanabileceklerdir. Kurumda görevli olduğunu gösteren kurum kimliği yeterlidir.
 • Kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla abone olabilecektir. Belirtilen kurumlarda çalışan bir kişi en fazla 1 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar.

Tarife Kapsamı​

 • Kurumunuza Özel 12 Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 12 GB cepten internet verilmektedir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda;
 • Yurtiçi konuşma güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • SMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • İnternet güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Kurumunuza Özel 12 Tarifesine online başvuru kanalları üzerinden başvurabilirsiniz.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kalan Kullanım Hakkı

 • Tarife kapsamında kalan bilgilerine Online İşlemler Merkezi​ üzerinden ulaşabilirsiniz
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

444’lü Aramalar

444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için buraya tıklayınız.

Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için buraya tıklayınız.

​​​

Kurumunuza Özel Tarifeler

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Kurumunuza Özel 5GB Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
170TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Kurumunuza Özel 12GB Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
215TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Kurumunuza Özel 15GB Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
235TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Kurumunuza Özel 20GB Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
265TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.