Yeni Magnet Limitsiz Tarifesi

Altyapısı Olmayanlara Özel

Magnet Tarifeleri

Limitsiz

İnternet

Yeni Magnet Limitsiz Tarifesi

Türk Telekom’dan Yeni Nesil Ev İnterneti: Magnet

Artık Limitsiz Magnet Tarifesi ile ev internetinin keyfini sürme vakti! Üstelik sabit internet ihtiyacı yok, taahhüt yok, aşım yok.​​​​​

Ek Faydalar

Altyapısı Olmayanlara Özel
15 Mbps'a kadar

Bu tekliften sadece Türk Telekom mağazalarından yararlanılabilir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Magnet Wi-Fi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Yeni Magnet Limitsiz
Tarifesi

Tarife İçeriğiLimitsiz İnternet
Taahhütsüz Ücreti*(Aylık)800 TL
Hız15 Mbps'a kadar
​SMS Ücretlendirmesi2,45 TL/SMS
Devlete Ödenecek TutarlarGüncel ücretler için tıklayınız.

*Belirtilen fiyatlar, Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve başvurduğu adreste evde internet hizmetinden yararlanabilmesi için gerekli olan altyapı uygunluğu olmayan ve başvurduğu adresin ürün deneyimi için mobil yeterlilikleri karşıladığı​ belirlenen​ bireysel müşterilerimiz için geçerlidir.

*Belirtilen fiyatlara aylık 50 TL modem kullanım bedeli dahildir. Tarifelere yalnızca yeni hat tesisi yolu ile kayıt olunabilir, yeni hat açılış vergileri belirtilen fiyatlara dahil olmayıp ek olarak faturaya yansıtılacaktır.

Türk Telekom Evde İnternet hizmetinden yararlanmak için altyapı uygunluğunuz yoksa, Türk Telekom ofis ve mağazalarımıza gelerek tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

 • Tarifelere, Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve evde internet hizmetinden yararlanmak istediği adreste altyapı uygunluğu olmayan ve bu adresteki mobil şebekenin Magnet ürünleri için belirlenen yeterliliklerini karşıladığı bireysel müşterilerimiz kayıt olabilecektir.
 • Tarifelerden yararlanmak isteyen müşterilerimizin Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuru talepleri alınarak yeni tesiste 24 ay, ön nakilde 6 ay boyunca evde internet hizmeti için altyapı uygunluklarının takibi yapılacaktır. Belirlenen takip süresince; adrese sabit internet alt yapısı gelmesi veya port uygunluğunun sağlanması durumunda müşterilerimize bilgilendirme yapılacaktır. Bu süre içinde altyapı uygunluğu sağlanamayan müşterilerin Evde İnternet başvuru talebi iptal edilecektir.​
 • Yukarıda belirtilen takip süresi içerisinde, adreste altyapı uygunluğunun sağlanması, adreste altyapı uygunluğunun hala sağlanamamış olması veya abonenin kendi isteği ile evde internet başvuru talebini iptal etmesi durumlarından herhangi birinin gerçekleşmesi halinde, bu durumu takip eden 30. günün sonunda, müşterinin tarifesi indirimsiz fiyatlar üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır. Tarifenin indirimsiz fiyatı 1.000 TL’dir. İndirimsiz fiyattan devam etmek istemeyen kullanıcılar iptal talebinde bulunabilir.
 • Magnet tarifeleri sadece altyapı talebi alınan adreste kullanılabilmektedir, lokasyon ve cihaz değişikliğine kapalıdır.
 • Yeni Magnet Limitsiz Tarife'sinden Yeni Magnet 100GB, Yeni Magnet 200GB ve Yeni Magnet 300GB Tarifleri'ne geçiş yapılabilir.​
 • Tarifelerin iptalinde ceza bedeli yansıtılmayacaktır. Abonelerin geçişe açık Magnet Tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan bir tarifeye geçiş yapması, hat iptali yapması, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması durumlarında yeni hat açılış vergileri dışında tarifeden kaynaklı bir ceza bedeli yansıtılmayacaktır. Yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsatname ücretinin kalan taksit tutarı var ise, son faturaya tek seferde kalan taksit bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan modemin mülkiyeti Türk Telekom’a aittir. Abonelerin geçişe açık Magnet Tarifeleri dışında şirketimizce sunulmakta olan bir tarifeye geçiş yapması, hat iptali yapması, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması durumlarında modemin eksiksiz ve çalışır durumda 7 gün içerisinde Türk Telekom ofislerine teslim edilmesi gerekmektedir. Modem iade edilmediğinde ya da eksik, kırık veya bozuk teslim edildiğinde modemin toplam bedeli son faturaya yansıtılacaktır.
 • Yeni Magnet Limitsiz tarifesi kapsamında 15 Mbps’ye kadar internet hızı sunulmaktadır
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Tarifeler sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Tarifeler SMS gönderime açık olup; yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 2,45 TL'dir.​
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerim​​izin yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Magnet Tarifeleri hat devir işlemine kapalıdır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Tarife Bilgilendirme ve Başvuru Formundan doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.
 • Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​


İlginizi Çekebilir

Altyapısı Olmayanlara Özel

Magnet Tarifeleri

200 GB

İnternet

475TL

Aylık

Altyapısı Olmayanlara Özel

Magnet Tarifeleri

300 GB

İnternet

580TL

Aylık