Yeni Ailece 15GB Tarifesi

Aile İçi Paylaşımlı Tarife

Yeni Ailece Tarifeleri

15 GB

İnternet

5000 DK
10000 SMS

Yeni Ailece 15GB Tarifesi

Siz de Yeni Ailece Tarifelerine gelin, ailenizin her üyesinin ihtiyaçlarını tek faturada birleştirin.

Yeni ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Ailece 15GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz 15 GB cepten internet, her yöne 5000 dakika, her yöne 10000 SMS, grup içi SINIRSIZ konuşma ve SINIRSIZ Whatsapp mesajlaşma içermektedir.

Ek Faydalar

Aile İçi Paylaşımlı Tarife
Aile İçi Sınırsız Konuşma
Ortak İnternet, Dakika ve SMS Kullanımı
Sınırsız Whatsapp Mesajlaşma
12 Aylık Ücretsiz Ebeveyn Denetim Programı Safe Family
Online Eğitim Paketleri %50 İndirim Vitamin ve Raunt
e-dergi Üyeliği
243,76TLAylık

Taahhütsüz.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Dijital Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
 Yeni Ailece 15GB Tarifesi
Tarife İçeriği​
5000 DK
10000 SMS
​15GB cepten internet
Ek Faydalar​
Grup İçi Sınırsız Konuşma
Grup İçi Ortak İnternet Kullanımı
Sınırsız Whatsapp Mesajlaşma
e-dergi
Tarife Taahhütsüz Fiyat*243,76 TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*Tarife taahhütsüz olup tarifeye kayıt yaptıran müşterilerimiz tabloda yer alan taahhütsüz tarife ücretinden faydalanırlar. ​​​

 • Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.turktelekom.com.tr'den online başvuru yaparak Yeni Ailece 15GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.
 • Faturayı ödeyecek aile sahibi veya grup lideri olarak Yeni Ailece 15GB Tarifesi'ne dahil olunması gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra kendiniz dışında 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı 25,39 TL karşılığında ortak kullanıma dahil edebilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 25,39 TL ücret faturayı ödeyecek tarife sahibinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansılıtılacaktır.​
 • Aileniz de Türk Telekom cep hattı sahibi ise:

 • Paylaşıma dahil edeceğiniz kişiler de Türk Telekom cep hattı sahibi ise ORTAK 15 boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050'ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Dahil etmek istediğiniz kişi ONAY ORTAK 15 yazıp SMSi cevapladığında tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.
 • Aileniz Türk Telekom’a Yeni mi Gelecek?

 • Paylaşıma dahil edeceğiniz kişinin aktivasyonu Türk Telekom Mağaza ya da Online İşlemler aracılığıyla Yeni Başlangıç Tarifesi olarak yapılır. Yeni Başlangıç tarifesinin detayları için tıklayınız.
 • ORTAK 15 boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050'ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Dahil etmek istediğiniz kişinin hattı aktifleştikten hemen sonra talebinize ONAY ORTAK 15 yazarak cevap verdiğinde tarifesi Yeni Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlayacaktır.
 • Paylaşımı Nasıl İptal Edebilirsiniz?

 • Paylaşımı SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edilebilirsiniz.
 • Paylaşıma dahil edilen kişiyseniz IPTAL ORTAK 15 yazıp 2050'ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Paylaşımınız iptal edildiğinde tarifeniz Yeni Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Yeni Başlangıç Tarifesinin detayları için tıklayınız.
 • ​​Faturayı ödeyen aile sahibi veya grup lideriyseniz IPTAL 15 yazıp bir boşluk bırakarak iptal etmek istediğiniz kişinin numarasını 2050'ye göndermeniz gerekmektedir. Paylaşımdan çıkarılan kişinin tarifesi Yeni Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Yeni Başlangıç Tarifesinin detayları için tıklayınız.
 • *Yeni Ailece Tarifelerden herhangi birini kullanan bir kullanıcının farklı bir Yeni Ailece Tarifeye geçmesi durumunda, önceki tarifesinde ortak paylaşımda olduğu kullanıcılar varsa eğer bu kullanıcılar ortak kullanımdan otomatik olarak çıkartılarak tarifeleri Yeni Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Bu kullanıcılar yeniden paylaşıma dahil edilmek isteniyorsa SMS yolu ile yeniden paylaşıma dahil edilmelidir. Paylaşıma dahil edilene kadar tarifeler Yeni Başlangıç tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

 • Ailece Tarifelere yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve ​www.turktelekom.com.tr'den online başvuru yaparak geçiş yapabilirsiniz.
 • Yeni Ailece Tarifeler aileler ve kendini aile gibi hisseden gruplar için ortak fayda kullanımı içerecek şekilde kurgulanmıştır. Yeni Ailece Tarifelerinden birine kaydolan müşteriler tarifesindeki faydaları en fazla 4 adet olmak koşulu ile kendi seçeceği aboneler ile paylaşabileceklerdir. Paylaşıma dahil edilecek kullanıcı Şirketimiz faturalı tarifelerinde bulunan bir abone ise paylaşıma dahil edildiğinde otomatik olarak Yeni Ortak Tarife üzerinden faydalanacaktır. Paylaşıma dahil edilecek kullanıcı numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimiz sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla dahil olan bir abone ise öncelikle Yeni Başlangıç Tarifesine kayıt edilecek olup, paylaşımdan faydalanmaya başlaması akabinde otomatik olarak Yeni Ortak Tarifeye geçişi yapılarak faydalanacaktır. Yeni Ailece Tarifesindeki kullanıcının faturasına her fatura dönemi paylaşıma dahil edilen her kullanıcı için 25,39 TL katılım ücreti yansıtılacaktır.​
 • Yeni Ailece 15 GB tarifesi her yöne 5000 dakika ve her yöne 10000 SMS ile birlikte 15GB cepten internet, grup içi sınırsız dakika, grup içi ortak internet-dakika-SMS kullanımı ve sınırsız whatsapp mesajlaşma içermektedir.
 • Yeni Ailece Tarifelerden herhangi birini kullanan bir kullanıcının farklı bir Yeni Ailece Tarifeye geçmesi durumunda, önceki tarifesinde ortak paylaşımda olduğu kullanıcılar varsa eğer bu kullanıcılar ortak kullanımdan otomatik olarak çıkartılarak tarifeleri Yeni Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Bu kullanıcılar yeniden paylaşıma dahil edilmek isteniyorsa SMS yolu ile yeniden paylaşıma dahil edilmelidir.
 • Grup içi ortak olarak kullanılan ilgili faydaların tüketilmesi durumunda Yeni Ailece Tarifelerindeki ve Yeni Ortak Tarifelerdeki kullanıcılar için ayrı ayrı uygulanacak olan yurt içi güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • SMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • İnternet güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basabilir veya Online İşlemler uygulamasından da ek paket seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
 • Yeni Ailece Tarifeler ve Yeni Ortak Tarife kullacınıları isteye bağlı olarak kendi ek paketlerini alabilirler. Alınan ek paketler Yeni Ailece Tarifeler ve Yeni Ortak Tarife kullanıcılarının kendi faturalarına yansıtılacaktır.
 • Yeni Ailece Tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 30,47​ TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 180 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 10 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Yeni Ailece Tarifelere ve Yeni Ortak Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, kapsamında ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 10.05.2023 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Yeni Ailece Tarifeler ve Yeni Ortak Tarife kullanıcıların vergileri kendi faturalarına yansıtılacak olup, yansıtılacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • 10.05.2023 itibarıyla tarifelere ; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yolu ile katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasını kullanım ve uygulamada geçerli sınırsız internet hakkı bulunmaktadır.
 • Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. e-dergi mobil uygulaması yurt içi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetiniz bulunduğu için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmemektedir.
 • 10.05.2023 sonrası faturalıdan faturasıza geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren ya da numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmek için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın almanız gerekmektedir.
 • Uygulamayla ilgili detaylar için tıklayınız.
 • Yeni Ailece Tarifelere ve Yeni Ortak Tarifelere gelen abonelere 12 aylık ücretsiz safe family dijital servisi kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • 12 ay boyunca Safe Family kampanyasindan yararlanmak icin SAFE FAMILY yazıp, 5555'e SMS gönderebilir, telefonunuza gelen kod ile www.turktelekomguvenlik.com/bireysel/uye-girisi sayfası üzerinden kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Safe Family evebeyn internet kullanım servisi olup, bu servis hakkında detaylı bilgi edinebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Yeni Ailece Tarifelere ve Yeni Ortak Tarifelere gelen abonelere Vitamin ve Raunt Eğitim Kaynakları’nda seçili ürünlerd​e geçerli %50 indirim verilmektedir.
 • Vitamin Lgs Deneme Sınavı, Vitamin e-ders ve Raunt Deneme Sınavı Paketlerinde % 50 indirim sağlanacaktır.
 • 12 ay boyunca Vitamin Kampanyasından yararlanmak icin VITAMIN yazıp, Raunt Kampanyasından yararlanmak icin RAUNT yazıp 5555'e SMS gönderebilir, telefonunuza gelen kod ile www.vitaminegitim.com ve www.raunt.com sayfaları üzerinden kampanyalardandan faydalanabilirsiniz.
 • Servisler hakkında detaylı bilgi için www.vitaminegitim.com ve www.raunt.com sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. ​​​​​​​

 • Tarife kapsamında kalan bilgilerine Online İşlemler Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir. ​​​​​​​​​
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.​​​​​​​
​​​​

İlginizi Çekebilir