Modüler 750 Tarifesi

Taahhütsüz ve Aşımsız

Modüler Tarifeler

2 GB

İnternet

750 DK
250 SMS

Modüler 750 Tarifesi

​​​​​​​​​​​Türk Telekom Mağazaları’na gelerek veya online başvuru formunu doldurarak Modüler Tarifelere gelin, aşım ve taahhüt olmadan kendi ihtiyacınıza özel Modüler Tarifenizi oluşturun!

Farklı dakika seçeneklerine sahip M​odüler Tarifelerden istedi​ğiniz tarifeyi seçtikten sonra farklı GB seçeceklerine sahip Modüler Ek İnternet Paketlerini alarak kendi ihtiyacınıza göre kendi tarifenizi gönlünüzce oluşturabilirsiniz.

Tarifenizdeki ve ek internet paketinizdeki dakika, SMS ve GB’larınız bittiğinde otomatik olarak durur ve aşım ücreti ödemezsiniz.​

15 Şubat 2024 tarihinde Modüler 750 Tarifesinin taahhütsüz aylık ücreti revize edilmiştir. Yeni ücretler; ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacaktır.​

Ek Faydalar

Taahhütsüz ve Aşımsız
İhtiyacınıza Özel Modüler Ek İnternet Paketleri
e-dergi Üyeliği
155TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Modüler Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
 Modüler 750 Tarifesi
Tarife İçeriği 2​ GB İnternet
7​50 DK
250 SMS
Ek Faydalar
sınırsız e-dergi
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
İnternet aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Dakika aşım ücretlendirmesi bulu​nmamaktadır.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
SMS aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Şirketimizce sunulan faturasızdan tarifelerden geçiş yoluyla gelecek olan bireysel müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

Modüler Tarifelerinize ekleyerek tarifenizi ihtiyacınıza göre şekillendirebileceğiniz Modüler Ek İnternet Paketlerinin fiyat bilgileri aşağıdaki gibi olup detaylar için tıklayınız.

Modüler Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
Modüler 3GB PaketiModüler 6GB PaketiModüler 11GB Paketi
Paket İçeriği3GB6GB11GB
Paket Fiyatı15 TL22 TL36 TL
 • Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20 Tarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 3 GB, 6 GB, 10 GB, 15 GB ve 20 GB cepten internet seçenekleri ve 5 GB Sil Süpür’den hediye internet içermektedir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda;
  • Modüler 250, Modüler 750, Modüler 1500 ve Modüler 3000 Tarifelerine yeni hat tesisi, numara taşıma veya Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir.
  • Modüler 250, Modüler 750, Modüler 1500 ve Modüler 3000 Tarifeleri, her yöne 250 SMS ve 2GB internet ile birlikte sırası ile 250 dakika, 750 dakika, 1500 dakika ve 3000 dakika seçeneklerini içermektedir.
  • Modüler tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler, tarifeye geldikleri tarihten itibaren ilk 3 ay içerisinde, farklı bir modüler tarifeye geçiş yapabilirler. Bu sürenin sonunda müşteriler farklı bir Modüler Tarifeye geçiş yapamayacak olup, şirketimizce sunulan diğer faturalı tarifelerden geçişe açık olan diğer tarifelere geçiş yapabileceklerdir.
  • Tarife kapsamında sunulan dakika, SMS veya internet faydalarının tükenmesi durumunda, hatta tanımlı başka paket yok ise; tükenen fayda erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
  • Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
  • Tarifeler kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
  • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • 06.2022 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
  • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız
  • Tarifeler kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
  • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, kapsamında ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarife kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve internet hakkı silinecektir.
  • 06.2022 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,6 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
  • Şirketimiz tarife fiyatında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • KDV ve ÖİV dahildir.
 • 14.06.2022 itibarıyla Modüler 250, Modüler 750, Modüler 1500 ve Modüler 3000 Tarifelerine; yeni hat tesisi, numara taşıma veya Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasını kullanım ve uygulamada geçerli sınırsız internet hakkı bulunmaktadır.
 • Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. e-dergi mobil uygulaması yurt içi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetiniz bulunduğu için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmemektedir.
 • 14.06.2022 sonrası faturalıdan faturasıza geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren ya da numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmek için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın almanız gerekmektedir.
 • Uygulamayla ilgili detaylar için tıklayınız.
​​

​​

Modüler Tarifeler

Tarifeler

Fiyat

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.