Fenercell Yıldız 5GB Tarifesi

Taraftar Hatları İle Sınırsız Konuşma

Fenercell Yıldız Tarifesi

5 GB

İnternet

1000 DK
250 SMS

Fenercell Yıldız 5GB Tarifesi

​​​​​​​​​​​​​​Siz de hemen Yıldız Tarifelere gelin, hem Taraftar hatlarıyla sınırsız konuşun hem de takımınıza destek olun! Üstelik Taraftar Kampanyasıyla tarifenizden indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Yıldız 5GB Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 5 GB internete ek olarak ilk ay 20 GB hediye internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS içermektedir.

Ek Bilgiler

Taraftar Hatları İle Sınırsız Konuşma
Öncelikli Bilet Hakkı
Sınırsız YaaY
İlk Ay 20GB Hediye İnternet
150TLAylık

Taraftar Kampanyalı 12 ay taahhütlü ücrettir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

 Fenercell Yıldız 5 GB Tarifesi
Tarife İçeriği1000 DK
250 SMS
5 GB Cepten İnternet
Ek Faydalar
Taraftar Hatlarıyla Sınırsız Konuşma****
İlk Ay 20GB Hediye
Taraftar Kampanyalı Taahhütlü Fiyat**150 TL
Taraftar Kampanyalı Taahhütsüz Fiyat**300 TL
Tarife Taahhütlü Fiyat***180 TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat***330 TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*Ek Faydaların kullanım detayları için; Detaylar sekmesine bakınız.

*Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

***12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan taahhütsüz tarife ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

**** Grupiçi taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma tanımına GSMobile, Fenercell, Konyasporcell, Bursasporcell, Izmircell, Kafkafcell, Taraftarcell, Samsuncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

Hemen Tarifeye Geçin

Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.turktelekom.com.tr'den online başvuru yaparak Yıldız Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

Taraftar Kampanyası

Aktivasyon işleminin tamamlanmasıyla birlikte Taraftar Kampanyası otomatik olarak tanımlanacaktır.

Taraftar Kampanyasından, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde, kampanyanın geçerli olduğu faturalı tarifelerden birine yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan yeni bireysel müşteriler faydalanabilecektir.

 • Taahhüt veren veya vermeyen müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanya aktivasyon işlemi sonrasında otomatik tanımlanır. Müşterinin kampanyaya kayıt olmasına gerek bulunmamaktadır.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca hattına tanımlı mevcut tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden indirim hakkı tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan indirim faydasının tanımlanması akabinde abonelere SMS yolu ile bilgi verilecektir. Bahse konu indirim faydası ilgili SMS akabinde kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Yukarıda koşulları belirtilen kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında verilen indirimler ile ilgili herhangi bir cayma bedeli yansımayacak; ancak ilgili tarife çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar anılan tarifeye ilişkin koşullarda belirtildiği şekilde uygulanacaktır.
 • Kampanya 12 fatura dönemi geçerli olup, kampanyanın geçerli olduğu tarifelere gelerek kampanyadan faydalanmaya hak kazanmış abonelerimiz, taahhüt verdikleri dönem itibariyle ve hatlarına tanımlanmış Taraftar Kampanyası süresince Taraftar kampanyalı taahhütlü fiyattan yararlanacaktır. Hatta tanımlanmış Taraftar Kampanyası süresinin taahhüt döneminden daha önce sona ermesi durumunda, abonelerimiz tarifelerin Taraftar kampanyasız taahhütlü fiyattan yararlanmaya devam edecektir.

Ücretsiz Yaay Kampanyası


Yaay kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Passolig Öncelikli Bilet Alma Kampanyası

 • Fenercell bireysel faturalı hat kullanan müşterilerimiz, Fenerbahçe’nin ev sahibi olduğu Futbol Erkek A Takımı ve Basketbol Erkek A Takımı karşılaşmalarında www.passo.com.tr üzerinden alacakları karşılaşma biletlerinde, öncelikli bilet alma hakkından faydalanacaktır. Öncelikli bilet alma hakkı, Fenercell kurumsal hat kullanan müşterilerimiz için geçerli değildir.
 • Öncelikli bilet hakkından yararlanmak isteyen müşterilerimizin, futbol maçları için ilgili takıma ait geçerli bir Passolig Karta (E-Bilet) sahip olmaları, FIFA, UEFA ve TFF’nin maça giriş kurallarına uyması gerekmektedir. Basketbol içinse www.passo.com.tr‘ye üye olmaları, FIBA, Euroleague ve TBF’nin maça giriş kurallarına uyması gerekmektedir. Maça giriş kuralları için ilgili maçın www.passo.com.tr web sitesi üzerindeki sayfası kontrol edilmelidir.
 • Bilet almak isteyen müşteriler www.passo.com.tr’ye girerek, ilgili kulübün ev sahibi olduğu maçı seçmeli, satın al butonuna tıklayarak, açılan Üyelik / Kampanya Tipi sekmesinden Fenercell Öncelikli Bilet kampanyasını seçip, GSM No alanına telefon numaralarını girerek bileti satın almalıdır.
 • Biletlerin ne zaman ve ne kadar süre öncelikli olarak satışa sunulacağı kulüpler tarafından kendi iletişim kanalları üzerinden bildirilecektir. Maç özelinde kulüplerin belirttiği kurallar ve kısıtlar gereği sınırlı sayıda bilet alınabilecektir, kişi ve/veya hat başına kaç bilet alınabileceği maça göre değişmektedir ve her maç öncesinde kulüpler tarafından www.passo.com.tr web sitesinde ilan edilecektir. TT Mobil ve Fenerbahçe, Fenercell kullanıcılarına öncelikli bilet alma hakkını garanti etmez.
 • Bilet ücretleri kulüpler tarafından belirlenir ve maç özelinde değişiklik gösterebilir, kullanıcılarına bilet ücretlerinde herhangi bir indirim uygulanmaz.
 • Fenerbahçe kulübünün öncelikli olarak satacağı bilet adetleri, ilgili maç için satılabilecek bilet sayısına göre değişebilir, bilet alan kişi, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda yer alan hükümleri bildiğini ve kabul ettiğini, 6222 sayılı yasa ile futbol disiplin hukukunun yasakladığı davranışlarda bulunmamayı kabul ve taahhüt eder.
 • Öncelikli bilet alımından yararlanacak hattın, aktif ve geçerli Fenercell bireysel faturalı mobil hattı olması gerekmektedir.
 • Kampanyada ayrıca www.passo.com.tr internet sitesinde belirtilen “Üyelik Sözleşmesi” ve “Bilet Satış Sözleşmesi” geçerlidir.
 • Kampanya 2023-2024 futbol sezonu ve 2023-2024 basketbol sezonu süresince geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş'de ve ilgili işletmecilerde saklıdır.

Taahhüt Detayları

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. Fatura döneminden itibaren 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.

Belirtilen şekilde taahhüt veren abonelere, taahhüt kapsamındaki indirimin yanı sıra 95 TL değerindeki bir ay geçerli 20 GB internet hakkı ilk ay ücretsiz olarak sunulacaktır.

12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına 12 dönemlik taahhüdü baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler ve ilk ay ek 20GB internetin bedeli olan 95 TL toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.

12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.

Cayma bedeli hesaplanırken, hesaplanacak indirimler toplamı ve kalan ay ücretler toplamı Yaz Kampanyasız taahhütlü ve taahhütsüz fiyatlar üzerinden yapılır.

Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.

5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alınmaktadır.


Tarife Kapsamı

 • Yıldız 5GB, Yıldız 12GB ve Yıldız 20GBTarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 5GB, 12GB ve 20GB cepten internet seçenekleri, taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma, ve İlk ay 20GB hediye internet içermektedir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda;
  Yurtiçi konuşma güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  SMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  MMS güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  İnternet güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Yıldız Tarifelerine, yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Yıldız 5GB, Yıldız 12GB ve Yıldız 20GB Tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 30,47 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 182,82 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 15 Eylül 2023 tarihi itibariyle Yıldız tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 15 Eylül 2023 tarihi itibariyle Yıldız tarifelerine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.

Kalan Kullanım Hakkı

Tarife kapsamında kalan bilgilerine Online İşlemler Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.

Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

444’lü Aramalar

444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

​​


Fenercell Yıldız Tarifeleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.